اظهارات مدیرعامل انویدیا در رابطه با تاثیر هوش مصنوعی بر آینده بازی‌ها

اظهارات مدیرعامل انویدیا در رابطه با تاثیر هوش مصنوعی بر آینده بازی‌ها

کانال تلگرام مووی پلات

با توجه به اظهارات جدید مدیرعامل انویدیا (جنسن هوانگ) در سخنرانی اخیرش، هوش مصنوعی در آینده نزدیک قادر به تسخیر دنیای بازی خواهد بود.

جنسن هوانگ ، مدیرعامل شرکت «انویدیا» که یکی از پیشروان در زمینه فناوری هوش مصنوعی و پردازش گرافیکی است، در سخنرانی اخیرش گفته بود که هوش مصنوعی در آینده نه چندان دور به طور گسترده‌تری در دنیای بازی تأثیر خواهد گذاشت. او معتقد است که ترکیب قدرت پردازشی بالا و توانایی هوش مصنوعی در ارائه تجربه‌های بی‌نظیر و واقع‌گرایانه برای بازیکنان، بهبود چشم‌گیری در صنعت بازی به همراه دارد.اظهارات مدیرعامل انویدیا در رابطه با تاثیر هوش مصنوعی بر آینده بازی‌ها

در تازه‌ترین رونمایی از هوش مصنوعی پیشرفته «Sora» توسط «OpenAI»، اعلام شده که این مدل قادر به تولید ویدیوهای واقع‌گرایانه از متن است. با وجود توانایی شگفت‌انگیز «Sora» در تولید ویدیوها، «OpenAI» هنوز تاریخ عرضه عمومی آن را به طور رسمی اعلام نکرده و در حال حاضر کارشناسان در حال ارزیابی و آزمایش مدل برای بررسی خطرات احتمالی آن هستند.

اظهارات مدیرعامل انویدیا در رابطه با تاثیر هوش مصنوعی بر آینده بازی‌ها

طبق مصاحبه‌ای با «میرا موراتی»، مدیر ارشد فناوری «OpenAI»، مشخص شده که عموم کاربران تنها چند ماه دیگر می‌توانند از هوش مصنوعی Sora بهره‌برداری کنند. او اعلام کرده است که این مدل تا انتهای سال جاری به صورت عمومی در دسترس قرار خواهد گرفت.

بنابراین، با توجه به اظهارات «میرا موراتی»، هوش مصنوعی «Sora» احتمالاً در چند ماه آینده به صورت عمومی عرضه خواهد شد و کاربران قادر خواهند بود از قابلیت‌های ویدیوسازی واقع‌گرایانه آن بهره‌مند شوند.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است - گیمفا

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *