تاریخ عرضه بازی Fallout London مشخص شد

تاریخ عرضه بازی Fallout London مشخص شد

کانال تلگرام مووی پلات

بازی Fallout London یک ماد بسیار مورد انتظار برای بازی Fallout 4 بوده که تیم توسعه‌دهنده قدرتمند این بازی اکنون تاریخ عرضه آن را اعلام کرده است.

چندین سال است که یک تیم توسعه‌دهنده در حال کار بر روی Fallout London هستند و این ماد را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مادهای تاریخ بتسدا و حتی صنعت بازی‌های ویدئویی دانست. این ماد شما را به قلب شهر لندن می‌برد و نقشه‌ای کاملاً جدید را ارائه خواهد داد. طرفداران می‌توانند از اوایل بهار سال 1403، یعنی در ماه آوریل 2024، به Fallout London دسترسی پیدا کنند.عرضه بازی Fallout London مشخص شد

تیم سازنده تنها یک نقشه جدید به بازی اضافه نکرده و ماد Fallout London پر از ویژگی‌ها و مکانیزم‌های جدید خواهد بود. نقشه لندن در فال‌آوت شامل 15 مکان خاص از شهر لندن می‌شود که به صورت دقیق بازسازی شده‌اند. این ماد شامل صدها آیتم و عناصر جدید است که در بازی اصلی Fallout 4 وجود نداشته‌اند.

تاریخ عرضه بازی Fallout London مشخص شد

تیم توسعه‌دهنده همچنین رابط کاربری بازی را بهبود و تغییر داده و 50 مرحله با صداگذاری کامل به بازی اضافه کرده است. از این رو، انتظارات بسیار زیادی از بازی فال اوت لندن وجود دارد. با اینکه Fallout 4 برای پلی‌استیشن و ایکس باکس عرضه شده بود، این ماد تنها برای پلتفرم پی‌سی منتشر خواهد شد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

محققان کشف کردند که برخی از افراد توانایی تشخیص نرخ فریم بالای 60 را دارند

محققان کشف کردند که برخی از افراد توانایی تشخیص نرخ فریم بالای 60 را دارند

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *