یوبیسافت از بازی جدید Prince of Persia رونمایی کرد

یوبیسافت از بازی جدید Prince of Persia رونمایی کرد

به تازگی در رویداد لایو Triple-I Initiative، یوبیسافت و استودیو Evil Empire، بازی The Rogue Prince of Persia را معرفی کردند.

نسخه Early Access این بازی در تاریخ 14 مه 2024 (25 اردیبهشت 1402) در پلتفرم استیم عرضه خواهد شد. داستان بازی جدید شاهزاده ایرانی در یک جهان تخیلی از پایتخت امپراتوری ایران به نام تیسفون رخ می‌دهد. ارتش هون، با رهبری «نوگای»، شهر را تسخیر کرده و تسخیرکاران را در برابر خود قرار داده است.یوبیسافت از بازی The Rogue Prince of Persia رونمایی کرد

بازیکنان در نقش شاهزاده قرار می‌گیرند. به این کاراکتر یک قلاب‌سنگ عرفانی داده شده که پس از هر بار مردن دوباره او را به زندگی برمی‌گرداند. این قدرت جادویی به شاهزاده اجازه می‌دهد تا مهارت‌های آکروباتیک و مبارزه خود را بهبود بخشیده و او را به یک جنگجوی قدرتمند تبدیل کند. بازیکنان باید در پیشبرد داستان، به کشف بیوم‌های مختلف، به دست آوردن سلاح‌های جدید، ارتقاء تجهیزات خود در Oasis و جمع آوری متحدان برای نجات شهر کمک کننده باشند.

برای پیشروی در بخش‌های پلتفرمینگ، بازیکنان باید از حرکت‌های دیواری استفاده کرده تا از شکاف‌ها عبور، از تله‌ها فرار و بر دشمنان غلبه کنند. از قنات و آکادمی‌های بزرگ تا باغ‌های وحشی، شاهزاده باید با استفاده از مهارت‌های آکروباتیک خود در مراحلی با طرح‌های متنوع و الهام‌گرفته از معماری ایرانی، مسیر خود را بیابند.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *