Dino Crisis یکی از پرتقاضاترین عناوین در نظرسنجی اخیر Capcom بود

Dino Crisis یکی از پرتقاضاترین عناوین در نظرسنجی اخیر Capcom بود

کانال تلگرام مووی پلات

شرکت Capcom اعلام کرده است که علاوه بر Dino Crisis، بازی‌های دیگری مانند Mega Man ،Onimusha و Ace Attorney نیز انتخاب‌های محبوبی بودند.

Capcom گنجینه‌ای از IPهای خفته دارد که طرفداران سال‌ها منتظر احیای آن‌‌ها هستند. می‌توان گفت در حال حاضر بیشترین شور و هیجان حول فرنچایز محبوب Dino Crisis می‌چرخد. احیای این سری ترسناک که از دایناسورها بهره می‌برد، چیزی است که طرفداران به طور مداوم خواستار آن بوده‎‌اند و اخیرا نمونه دیگری از این درخواست‌ها را شاهد بودیم.

ماه گذشته، Capcom یک نظرسنجی برگزار کرد و از طرفداران پرسید که آیا به احیای بالقوه تعدادی از فرنچایزهای غیرفعال آن علاقه‌مند هستند یا خیر. همانطور که انتظار می‌رفت، طرفداران Dino Crisis وارد عمل شدند. Capcom اخیراً در توییتر (شبکه اجتماعی X) یک تصویر را به اشتراک گذاشت که نشان‌دهنده برخی از کلمات و نام‌های متداول ذکر شده توسط افرادی است که به نظرسنجی اخیر پاسخ داده‌اند و Dino Crisis یکی از بازی‌هایی بود که بیشترین درخواست را داشت.

dino crisis یکی از پرتقاضاترین عناوین در نظرسنجی اخیر capcom بود

تعدادی دیگر از IPهای قدیمی Capcom نیز محبوبیت خود را نشان دادند؛ مانند Mega Man ،Darkstalkers ،Ace Attorney ،Dead Rising ،Onimusha و Breath of Fire. در حالی که فرنچایز فعال و موفقی مانند Resident Evil ،Monster Hunter ،Street Fighter و Devil May Cry نیز ذکر شدند. به نظر می‌رسد تقاضای زیادی برای بازسازی Resident Evil: Code Veronica وجود دارد و Veronica یکی از کلمات نسبتاً برجسته در گرافیک مذکور است.

البته به احتمال زیاد در آینده‌ای نزدیک شاهد بازسازی عناوین فوق‌الذکر نخواهیم بود؛ اما طرفداران فرنچایزهای غیرفعال Capcom به وفور این خواسته را مطرح کردند و روشن ساختند که تقاضا برای احیای فرنچایزهای قدیمی همچنان وجود دارد. امیدواریم که این نظرسنجی بر تصمیم‌گیری شرکت تأثیر بگذارد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است - گیمفا

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *