بازی Destiny 3 ساخته خواهد شد

بازی Destiny 3 ساخته خواهد شد

شایعاتی پیرامون توسعه بازی Destiny 3 به انتشار رسیده که برای اولین بار توسط یک کاربر در شبکه اجتماعی Reddit منتشر و سپس جزئیات بیشتر آن ارائه و به تایید نزدیک شد.

به گفته کاربری که در شبکه اجتماعی Reddit اطلاعاتی درمورد آینده فرنچایز Destiny منتشر کرده بود، استودیو «Bungie» در حال توسعه نسخه سوم این بازی با اسم مستعار Payback است. این اظهارات در حالی به رسمیت شناخته شد که «پل تاسی»، خبرنگار مشهور «Forbes»، نیز اعلام کرد در حال صحبت با منابع خود درباره این موضوع است.بازی Destiny 3

به گفته این کاربر، سومین بازی Destiny یک پروژه‌ای است که استودیو «Bungie» قصد دارد تا آن را به گونه‌ای ارائه دهد که تمام طرفداران این فرنچایز راضی و خشنود باشند. این اظهارات نشان‌دهنده نزدیک شدن به فاز توسعه‌ این نسخه جدید بوده که احتمالا از طرف طرفداران با انتظارات زیادی همراه است.

بازی Destiny 3

با وجود این شایعات، هنوز جزئیات دقیقی از ساخت Destiny 3 اعلام نشده و طرفداران همچنان منتظر هستند تا اطلاعات بیشتری درباره این پروژه فاش شود؛ اما این اظهارات نشان می‌دهند که «Bungie» قصد دارد با ارائه‌ی یک تجربه‌ی جدید و متفاوت، طرفداران زیادی را به خود جلب کند و از این فرصت برای ارتقا و گسترش فرنچایز Destiny بهره ببرد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *