بازی Helldivers 2 پرفروش‌ترین بازی استیم شد

بازی Helldivers 2 پرفروش‌ترین بازی استیم شد

پس از سال‌ها، پلی‌استیشن یک بازی شوتر سرویس محور منتشر کرد و بازی Helldivers 2 ، با کنار زدن رقیبان خود به صدر جدول عناوین پرفروش استیم رسیده است.

کانال تلگرام مووی پلات

با توجه به آمارهای جدید، بازی شوتر Helldivers 2 با کنار زدن Palworld، پرفروش‌ترین بازی در پلتفرم استیم شد. این مورد نشان می‌دهد که این بازی در بازار بازی‌های رایانه‌ای عملکرد بسیار خوبی داشته است. این اثر همچنین اولین بازی انحصاری پلی‌استیشن بوده که در روز عرضه خود روی کامپیوترهای شخصی عرضه شد. این پیشرفت نشان‌دهنده این است که عملکرد آن بر پلتفرم PC نیز قابل قبول بوده و بازیکنان از آن استقبال کرده‌اند.بازی Helldivers 2 پرفروش‌ترین بازی در پلتفرم استیم شد

بازی اکشن و شوتر Helldivers 2، در حالی که هنوز منتشر نشده و تنها گزینه پیش‌خرید آن در دسترس است، به صدر عناوین پرفروش‌ترین راه یافت. یک نکته درباره این بازی مهیج این است که این بازی بیش‌ترین تعداد پیش‌خرید در بین بازی‌های پلی‌استیشن 5 را نیز توانست به ثبت برساند.

بازی Helldivers 2 پرفروش‌ترین بازی استیم شد

هرچند آمار بازی در مقایسه با عنوان رایگان Counter-Strike 2 حرفی برای گفتن ندارد؛ اما همچنان عملکرد آن فراتر از انتظار است. این موفقیت شاید باعث شود پلی استیشن را ترغیب کند تا بازی‌های بیشتری را به صورت هم‌زمان روی PC منتشر کند. پیش‌نمایش و تجربه‌های اولیه بازی، نشان‌دهنده یک عنوان امیدوارکننده هستند، با این حال، نقدهایی درباره Helldivers 2 هنوز منتشر نشده‌اند.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

بازی جدیدی از Bleach ساخته خواهد شد

بازی جدیدی از Bleach ساخته خواهد شد

در خبری تازه، شرکت «Bandai Namco» در نمایشگاه «Anime Expo 2024» از بازی جدید Bleach …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *