ساخت بازی‌های Black Panther و Iron Man ادامه دارد - گیمفا

ساخت بازی‌های Black Panther و Iron Man ادامه دارد

اگرچه الکترونیک آرتز (Electronic Arts) در حال دور شدن از توسعه IPهای لایسنس شده در آینده است، اما تأیید می‌کند که کار بر روی عناوین تک‌نفره مارول (از جمله Black Panther و Iron Man) ادامه خواهد داشت.

کانال تلگرام مووی پلات

اخراج‌های انبوهی در الکترونیک آرتز اعلام شده و این شرکت قرار است حدود ۶۷۰ شغل را کاهش دهد که تقریباً ۵٪ از کل نیروی کار آن خواهد بود. EA گفته که به عنوان بخشی از برنامه بازسازی خود، به دنبال کناره‌گیری از توسعه بازی‌های مبتنی بر مجوز است؛ اما با توجه به تعدادی از عناوین آینده الکترونیک آرتز که با این توضیحات مطابقت دارند، سؤالاتی در مورد وضعیت آن‌ها مطرح شده.

حداقل می‌دانیم که دو مورد از آن‌ها به توسعه خود ادامه می‌دهند. در بیانیه‌ای به GamesIndustry، یکی از نمایندگان الکترونیک آرتز تأیید کرد که دو عنوان آینده مارول (Marvel)، یعنی Black Panther و Iron Man، هنوز در حال توسعه هستند.

Iron Man توسط استودیوی Motive (تیم بازسازی Dead Space در سال ۲۰۲۳) و به عنوان یک بازی اکشن-ماجراجویی تک‌نفره در حال توسعه است. این بازی که بر روی موتور Unreal Engine 5 ساخته شده، در حال حاضر هنوز در مرحله پیش‌تولید قرار دارد و لیست‌های شغلی مرتبط با آن نشان می‌دهد که می‌تواند یک محیط جهان باز داشته باشد.

در همین حال، Black Panther توسط استودیوی تازه‌تاسیس کلیف‌هنجر گیمز (Cliffhanger Games) توسعه می‌یابد و یک عنوان اکشن-ماجراجویی جهان باز و تک‌نفره خواهد بود که ظاهراً مکانیک‌های گسترده انتخاب و نتیجه را تبلیغ می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد داستان‌های خود را به شکل منحصربه‌فردی شکل دهند.

گزارش‌ها قبلاً نشان داده بودند که همکاری EA با مارول یک بازی سوم را نیز پوشش می‌دهد؛ اگرچه وضعیت آن ناشناخته است. با این حال، تمام عناوین آینده EA مبتنی بر مجوز از نابودی جان سالم به در نبرده‌اند. شوتر تک‌نفره Star Wars از استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) لغو شد. در همین حال، استودیوی Ridgeline Games (سازنده بخش داستانی Battlefield) نیز تعطیل گشت.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات سایت به ما اطلاع دهید.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

بازی جدیدی از Bleach ساخته خواهد شد

بازی جدیدی از Bleach ساخته خواهد شد

در خبری تازه، شرکت «Bandai Namco» در نمایشگاه «Anime Expo 2024» از بازی جدید Bleach …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *