سرویس +Ubisoft روی PC دو سطح اشتراک جدید دریافت می‌کند

سرویس +Ubisoft روی PC دو سطح اشتراک جدید دریافت می‌کند

سرویس یوبیسافت پلاس (+Ubisoft) اکنون دو سطح اشتراکی جدید در رایانه‌های شخصی دارد، یکی بر روی نسخه‌های جدیدی مانند Prince of Persia: The Lost Crown تمرکز داشته و دیگری شامل عناوین قدیمی‌تر مانند Far Cry 6 می‌شود.

کانال تلگرام مووی پلات

 

یوبیسافت (Ubisoft) تغییرات عمده‌ای را در سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس خود اعمال کرده است. همزمان با انتشار دسترسی زودهنگام Prince of Persia: The Lost Crown، این شرکت اعلام نمود که نام برنامه‌های اشتراکی خود را تغییر می‌دهد. سرویس مورد بحث ما هم‌اکنون دو سطح اشتراکی جدید دارد، یوبیسافت پلاس پریمیوم (Ubisoft+ Premium) که ۱۷.۹۹ دلار در ماه هزینه داشته و یوبیسافت پلاس کلاسیک (Ubisoft+ Classics) که هزینه‌ای معادل با ۷.۹۹ دلار در ماه را می‌طلبد.

سطح پریمیوم به مشترکین امکان می‌دهد تا عناوین جدید یوبیسافت را در روز اول انتشار تجربه کنند و به نسخه‌های دسترسی زودهنگام دسترسی داشته باشند. همچنین در این سطح برای بازیکنان امکانات اضافی و جوایز ماهانه در نظر گرفته خواهد شد. از طرف دیگر، سطح کلاسیک روی رایانه‌های شخصی منتشر شده و بیشتر بر تاریخچه این شرکت متمرکز است.

سطح کلاسیک به بازیکنان امکان تجربه یک کاتالوگ مدیریت شده از عناوین قدیمی‌تر یوبیسافت و همچنین بازی‌های سرویس محور را ارائه می‌دهد. مدیر سرویس‌های اشتراکی یوبیسافت، یعین فیلیپ ترمبلی (Philippe Tremblay)، تفاوت بین دو سطح جدید را این‌گونه توصیف می‌کند:

سطح پریمیوم به معنای دسترسی از روز اول به نسخه‌های جدید و در برخی موارد، مانند Prince of Persia: The Lost Crown، دسترسی زودهنگام به محصولات آینده است. در این قسمت می‌توانید به محصولات پریمیوم، DLCها و جوایز ماهانه دسترسی داشته باشید.

سطح کلاسیک دارای بازی‌هایی مانند Far Cry 6 ،Watch Dogs: Legion و همچنین عناوین سرویس محوری مانند Rainbow Six Siege در رایانه‌های شخصی خواهد بود. این کاتالوگ قرار است در طول زمان رشد کند و به عنوان بخشی از پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم (PlayStation Plus Extra & Premium) برای بازیکنان کنسول عرضه شود.

شایان ذکر است که مشترکین فعلی Ubisoft+ PC Access هیچ تغییری در اشتراک خود مشاهده نخواهند کرد و خدمات و قیمت ماهانه آن‌ها ثابت باقی خواهد ماند. جالب اینجاست که یوبیسافت با اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) نیز توافق کرده تا بازی‌هایش را روی این سرویس عرضه کند.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *