مادر‌بزرگ 75 ساله‌ای که فورتنایت بازی می‌کند

مادر‌بزرگ 75 ساله‌ای که فورتنایت بازی می‌کند

یک زن سالخورده اسکاتلندی که هفتاد و پنج سال دارد، با یکی از بازیکنان مشهور بازی آنلاین فورتنایت و به یک گیمر برجسته و شناخته شده در جهان تبدیل شده است.

کانال تلگرام مووی پلات

«کت بوئی» یا Grumpygran1948، یک زن مسن با علاقه فراوان به بازی فورت نایت است. او این علاقه را از زمانی که نوه‌اش این بازی را به او معرفی کرد، به دست آورد. او حدود شش ساعت از روز خود را به بازی کردن اختصاص می‌دهد و با مهارت‌ها و نظراتش در حین بازی، توجه یک یوتیوبر معروف به نام «سایفر پی‌کی» به خود جلب کرده است.مادر‌بزرگ 75 ساله‌ای که فورتنایت بازی می‌کند

اولین بازی دونفره بین «کت بوئی» و «سایفر پی‌کی»، بیش از نیم میلیون بازدیدکننده داشته است که نشان می‌دهد چقدر این دو توانسته‌اند، جمعیت زیادی را به خود جلب کنند.

فورتنایت

اما جذبه‌ی «کت بوئی» از اینجا تمام نمی‌شود. او در حال حاضر یک ارتش طرفدار چند هزار نفری از سراسر جهان دارد که همه با علاقه و انگیزه برای بهبود مهارت‌ها و شرکت در بازی‌هایشان، زیر پرچم او جمع شده‌اند.

او به‌عنوان یک مثال زنده برای همه نشان می‌دهد که سن و سال چیزی نیست که مانع از دنبال کردن علاقه‌هایمان شود. او با شور و انگیزه به دنبال علاقه‌ی خود در بازی فورت‌نایت می‌رود.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *