تولد سوپرمن، قدرتمندترین ابرقهرمان دی‌سی مبارک - گیمفا

تولد سوپرمن، قدرتمندترین ابرقهرمان دی‌سی مبارک

۲۹ فوریه را می‌توان به عنوان روزی خطاب کرد که قدرتمندترین ابرقهرمان دی‌سی به نام سوپرمن چشم به جهان گشوده است.

کانال تلگرام مووی پلات

آیا هدایا و کادوهای خود را برای گرامی داشت تولد قدرتمندترین ابرقهرمان دی‌سی با خود به همراه دارید؟ زیرا ۲۹ فوریه به عنوان زمانی در فرهنگ عامه انتخاب شده که از آن عنوان روز تولد شخصیت سوپرمن یاد می‌شود. اساساً در دنیای کمیک سرگذشت و به طبع سن و تاریخ چنین ابرقهرمانی قدرتمندی بارها و بارها دچار تغییر شده اما ۲۹ فوریه بیشترین کاربرد را در میان نویسندگان دی‌سی داشته که بین خوانندگان کتاب‌های کمیک رویداد جالب توجه و خاطره‌انگیزی به شمار می‌رود.

با توجه به این که سوپرمن به سبب شرایط سیاره زمین و نزدیکی به خورشید سنخیتی با افزایش سن و سال و پیری ندارد، تولد او هر ۴ سال جشن گرفته می‌شود. البته که سوپرمن هویتی برای شخصیت کال-ال به شمار می‌رود اما به سبب آن که از سن دقیق وی اطلاعی در دسترس نبوده و سیاره کریپتون نیز قوانین مخصوص به خود را دارا می‌باشد، ما به گرامی داشت روز تولد نمادین سوپرمن اکتفا کرده‌ایم.

در سمت مقابل اگر که بخواهیم زمینی به ماجرا نگاه کنیم، روزی که خانواده کنت سفینه سقوط کرده کال-ال را پیدا کرده‌اند، به عنوان تولد فرزندشان یعنی کلارک کنت نامگذاری شده که ۱۸ ژوئن محسوب می‌شود. روزی که شاید برای شما جالب باشد تا بدانید که تولد “باد کولیر” نیز محسوب می‌شود، کسی که برای نخستین‌بار شخصیت سوپرمن را در مجموعه رادیویی The Adventures of Superman برای مخاطبین به ارمغان آورد.

طی دهه‌های گذشته شخصیت سوپرمن مسیر پرفراز و نشیبی را در دنیای سرگرمی طی کرده است. ابرقهرمان نمادینی که به سبب ماهیت توانایی‌های بی حد و اندازه‌اش، به تصویر کشیدن وی در پرده سینما با مشکلات متعددی همراه بوده است. با این حال دیوید کرنسوت به عنوان بازیگر جدید سوپرمن در سینما شناخته می‌شود که زیر نظر جیمز گان آغازگر دنیای سینمایی جدید دی‌سی در سال ۲۰۲۵ میلادی خواهد بود.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

26 سال از اکران فیلم «آژانس شیشه‌ای» گذشت ، فیلمی که فضای فیلمسازی در سینمای ایران را تغییر داد | ابراهیم در آتش

26 سال از اکران فیلم «آژانس شیشه‌ای» گذشت ، فیلمی که فضای فیلمسازی در سینمای ایران را تغییر داد | ابراهیم در آتش

سوسن سیرجانی | سال پیش در تیرماه 1377 در روزهایی که تنها یک سال از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *