جیمز گان: Superman تماماً با فرمت آی‌مکس فیلم‌برداری خواهد شد - گیمفا

جیمز گان: Superman تماماً با فرمت آی‌مکس فیلم‌برداری خواهد شد

جیمز گان در تازه‌ترین سخنان خود به فرمت فیلم Superman اشاره کرده و اعلام نموده که تمام و کمال توسط دوربین‌های آی‌مکس ساخته خواهد شد.

کانال تلگرام مووی پلات

حال که اکران دنباله فیلم بتمن مت ریوز تا سال ۲۰۲۶ میلادی به تاخیر افتاده، مهمترین و مورد انتظارترین پروژه سینمایی هواداران دی‌سی به فیلم Superman (سوپرمن) ساخته جیمز گان مربوط می‌شود که آغازگر دنیای سینمایی جدید دی‌سی می‌باشد که فاز نخست آن به مدت یک دهه از سال ۲۰۲۵ آغاز شده و وقایع و شخصیت‌های کمتر پرداخت شده از کمیک‌ها را شامل می‌شود. اثری که از بازیگرانی نظیر دیوید کرنسوت، ریچل بروزناهان و نیکلاس هولت بهره برده و پروسه فیلم‌برداری آن به تازگی آغاز شده است.

جیمز گان به عنوان مدیر DCU و همچنین کارگردان و نویسنده فیلم جدید سوپرمن، حضور فعالی در شبکه‌های مجازی داشته تا بتواند با طرفداران دی‌سی در ارتباط باشد. به همین منظور نیز اخیراً در شبکه اجتماعی تردز اعلام نموده که فیلم سوپرمن تمام و کمال با فرمت دوربین‌های IMAX فیلم‌برداری خواهد شد تا بهترین تجربه ممکن را برای بینندگان به ارمغان بیاورد.

در حالی که اطلاعات چندانی از پروژه آغازگر دنیای سینمایی جدید دی‌سی در دسترس نمی‌باشد اما می‌دانیم که با کلارک کنت به نسبت با تجربه‌ای طرف هستیم که با گروهی تحت عنوان The Authority (اقتدار) به مقابله خواهد پرداخت. آن هم در شرایطی که دشمن قسم خورده وی یعنی لکس لوتر نیز نقشی اساسی در داستان ایفا می‌کند.

فیلم Superman برای اکران در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ ( ۲۰ تیر ۱۴۰۴) برنامه ریزی شده است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

نگاهی به دلایل موفقیت سریال «در انتهای شب» به بهانه پایان آن | صحنه پیوسته به‌جاست

نگاهی به دلایل موفقیت سریال «در انتهای شب» به بهانه پایان آن | صحنه پیوسته به‌جاست

مرجان فاطمی | «در انتهای شب» جمعه 29 تیر با انتشار قسمت نهم به پایان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *