shameik moore

عذرخواهی ستاره‌ی انیمیشن Spider-Man: Across The Spider Verse

شامیک مور، صداپیشه‌ی مایلز مورالز در انیمیشن Spider-Man: Across The Spider Verse از واکنش غیرحرفه‌ای خود نسبت به جایزه‌ی اسکار بهترین انمیشن ابراز پشیمانی کرد.

کانال تلگرام مووی پلات

در جریان جوایز اسکار انیمیشن تحسین‌شده‌ی The Boy and The Heron (پسرک و مرغ ماهی‌خوار) اثر هایائو میازاکی افسانه‌ای برنده‌ی جایزه‌ی بهترین اثر انیمیشنی شد؛ اتفاقی که چندان به مذاق شامیک مور صداپیشه‌ی شخصیت مایلز مورالز در انیمیشن‌های محبوب Spider-Man: Into The Spider Verse (مردعنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی) و Spider-Man: Across The Spider Verse (مردعنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) خوش نیامد و وی در رفتاری غیرحرفه‌ای در حساب X خود اعلام کرد که این جایزه از آن‌ها دزدیده شده است.

این پست او بلافاصله با واکنش منفی طرفداران دنیای سینما در سراسر جهان مواجه شد و در پست‌های متعددی کاربران از رفتار وی گلایه کردند و خاطرنشان کردند که وی به یک افسانه باخته است و باید احترام کارگردان بزرگی همچون میازاکی را نگاه دارد.

در نهایت پس از چند دقیقه مور از رفتار خود عقب‌نشینی کرد و بابت واکنش خود عذرخواهی کرد. وی در پستی در X نوشت:

این کاملاً درست است؛ باید به برندگان احترام گذاشت. من یک بازنده‌ی بداخلاق هستم؛ اما ما نباختیم. دنیای عنکبوتی زندگی بسیاری از افراد را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داد. شاید امشب قدر ما دانسته نشد؛ اما زندگی ادامه دارد.

همچنین یکی از طرفداران واکنش مور را با صحبت‌های تهیه‌کننده‌ی انیمیشن Spider-Man: Across The Spider Verse، یعنی کریستوفر میلر مقایسه کرده و از رفتار حرفه‌ای میلر تمجید کرده است. میلر در توییتی نوشته بود:

اگر می‌خواهید ببازید، بهتر است که به افسانه ببازید!

در نهایت مور در جواب این کاربر نوشت:

حق با شماست. واقعاً کل دست‌اندرکاران انیمیشن‌های Spider Verse افراد بسیار نجیب و حرفه‌ای هستند و من به شدت برای ادامه همکاری با آن‌ها مشتاقم. من جوان و خام هستم؛ صحبت‌های من را ببخشید. به برندگان تبریک می‌گویم.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

26 سال از اکران فیلم «آژانس شیشه‌ای» گذشت ، فیلمی که فضای فیلمسازی در سینمای ایران را تغییر داد | ابراهیم در آتش

26 سال از اکران فیلم «آژانس شیشه‌ای» گذشت ، فیلمی که فضای فیلمسازی در سینمای ایران را تغییر داد | ابراهیم در آتش

سوسن سیرجانی | سال پیش در تیرماه 1377 در روزهایی که تنها یک سال از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *