فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

فهرست برترین انیمه های ایسکای

ایسکای زیرشاخه ای از لایت ناول های ژاپنی، بازی های ویدیویی، مانگا و انیمه است که در آن قهرمان داستان به دنیای دیگری منتقل می شود یا در آن دوباره متولد می شود. آنها معمولاً وظیفه دارند یک مأموریت خاص را در دنیای جدید به انجام برسانند. در سال های اخیر، محبوبیت انیمه های ایسکای به شدت افزایش یافته و در نتیجه چندین انیمه اقتباسی از این ژانر ساخته شده است. ما نیز در انیمه لیست فهرستی از بهترین انیمه های ایسکای تهیه کرده ایم که شاید برای علاقمندان به این ژانر بزرگ، راهنمای کوچکی باشد.

کانال تلگرام مووی پلات

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۱. انیمه That Time I Got I Got Reincarnated as a Slime‏ ‏

این انیمه، داستان ساتورو میکامی را دنبال می کند که همانطور که از عنوان پیداست، به صورت یک اسلایم دوباره متولد می شود. پس از آن، میکامی نام خود را به ریمورو تمپست تغییر می دهد. به لطف قدرت جدیدش، او می تواند مهارت ها و قدرت های هر چیزی را جذب کند. ریمورو با توانایی های جدید خود به سرعت به یکی از قوی ترین موجودات جهان تبدیل می شود، اما این ماجراجویی منحصراً به او معطوف نمی شود.

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۲. انیمه Mushoku Tensei

تعداد کمی از انیمه های ایسکای می توانند با موشکو تنسه رقابت کنند. اگرچه انیمه عناصر مشکل ساز خود را دارد، اما سطح نوشتاری که برای ساختن دنیای آن و نوشتن شخصیت های آن انجام می شود، خیلی بالاست. این انیمه بر روی Rudeus Greyrat متمرکز شده است، مردی که به طور قطعی در زندگی گذشته اش شکست خورده و در خانواده ای جدید فرصتی دوباره به دست می آورد.

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۳. انیمه Re:Zero

هیچ بحثی در مورد انیمه های ایسکای بدونRe:Zero کامل نمی شود. سوبارو ناتسوکی به دنیایی فانتزی منتقل می شود که توسط یک قدرت وحشتناک نفرین شده است. این قدرت که به عنوان “بازگشت با مرگ” شناخته می شود، سوبارو را احیا می کند و زمان را تا لحظه ای خاص معکوس می کند. انیمه با فضایی آرام شروع می شود، اما به سرعت تاریک می شود زیرا سوبارو خود را در حال مرگ به روش های وحشیانه می بیند.

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۴. انیمه No Game No Life

این انیمه، سریالی درباره خواهر و برادر سورا و شیرو است. این دو خواهر و برادر با نام مستعار Blank قهرمانان شکست ناپذیری در دنیای گیمرها هستند. در نتیجه، یک خدا آنها را به دنیای جدیدی منتقل می کند که در آن هر نتیجه ای با بازی کردن تعیین می شود. در آنجا، سورا و شیرو خود را در عنصر خود ، مجسم می یابند و با ترفندهای هوشمندانه و استراتژی هایشان، باید همه را در بازی ها شکست دهند.

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۵. انیمه KonoSuba

این انیمه بر روی کازوما تمرکز دارد که به عنوان یک انقلاب هیستریک در کل ژانر ایسکای وارد موقعیت های مضحک و در عین حال خنده دار می شود. اگرچه متحدان کازوما شامل یک الهه، یک شوالیه و یک جادوگر هستند، اما همه چیز آنطور که انتظار دارد پیش نمی رود. مگومین ساحره با جادوی انفجار، وسواس دارد. دارکنس یک مازوخیست ترسناک است و در نهایت، آکوا با وجود الهه بودن عملاً به درد لای جرز دیوار می خورد.

کانال تلگرام مووی پلات

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۶. انیمه The Rising Of The Shield Hero

انیمه نائوفومی ایواتانی را دنبال می کند که یکی از چهار قهرمانی است که به امید نجات به دنیای جدید احضار شده است. متأسفانه، او به عنوان قهرمان سپر، دائماً با تبعیض افرادی که او را احضار کرده اند، مواجه می شود. بعد از اینکه تنها همراهش، پرنسس مالتی، او را به اتهام تجاوز جنسی متهم می کند، اوضاع برای او بدتر می شود. در نتیجه، نائوفومی به پوسته ای از خود سابقش تبدیل می شود. یعنی از یک فرد مهربان و قابل اعتماد به فردی بدبین و بی اعتماد.

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۷. انیمه Overlord

انیمه های ایسکای معمولاً شامل یک قهرمان هستند که برای نجات آن به دنیای جدیدی احضار می شود. اما در Overlord این گونه نیست. پس از انتقالی اسرارآمیز به دنیای دیگری، یک گیمر به آواتار مجازی خود، Elder Lich Momonga تبدیل می شود. او بعداً نام خود را به Ainz Ooal Gown، حاکم مقبره نازاریک تغییر می دهد. آینز با قدرت جدید و ارتشی از پیروان وفادار خود تصمیم می گیرد دنیا را فتح کند. با وجود اینکه قهرمان داستان بسیار قدرتمندتر از هر شخصیت دیگری در این انیمه است، اما این انیمه همه چیز هست الا خسته کننده.

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۸. انیمه Tsukimichi

میسومی ماکوتو در حالی که به کار خود فکر می کند به دنیای دیگری احضار می شود. میسومی با خدای دنیایش و هم الهه دیگری که از او خواسته اند قهرمان شود، با اکراه موافقت می کند. با این حال، هنگامی که الهه ای که او برای یافتنش فرستاده شده، او را بیش از حد زشت می داند، به سرزمین های بایر فرستاده می شود، جایی که فقط هیولاها زندگی می کنند.

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۹. انیمه Sword Art Online

این انیمه شاید جزو سه انیمه برتر ما نباشد اما یکی از محبوب ترین و موفق ترین انیمه های تجاری در زیرژانر ایسکای است. برخلاف دنیای فانتزی سنتی، این انیمه شخصیت کیریتو را به یک قلمروی مجازی منتقل می کند. پس از اینکه او و هزار بازیکن دیگر در یک MMORPG واقعیت مجازی به دام می افتند، باید در دنیای مجازی جدید زنده بمانند وگرنه در زندگی واقعی جان خود را از دست می دهند.

فهرست برترین انیمه های ایسکای - گیمفا

۱۰. انیمه Grimgar

اکثر انیمه های isekai قهرمانان خود را از اول قدرتمند می سازند. این ژانر به صورت افراطی از شخصیت هایی که سعی می کنند با کیریتو یا آینزِ قدرقدرت مطابقت داشته باشند، اشباع شده است. هیچ اشکالی در ریشه یابی یک قهرمان قدرتمند وجود ندارد. با این حال، دیدن شخصیتی که از صفر شروع می کند و به تدریج تا صد در صد پتانسیل خود را به کار می گیرد، واقع بینانه تر است. در این انیمه، گروهی از ماجراجویان حضور دارند که با فراموشی از خواب بیدار می شوند و باید خود را با دنیای جدید عجیب خود وفق دهند. با این حال، تفاوت زیادی با دیگر سریال های ایسکای دارد زیرا واکنش های واقع بینانه ای را نسبت به موقعیت شخصیت ها نشان می دهد.

 

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

نگاهی به دلایل موفقیت سریال «در انتهای شب» به بهانه پایان آن | صحنه پیوسته به‌جاست

نگاهی به دلایل موفقیت سریال «در انتهای شب» به بهانه پایان آن | صحنه پیوسته به‌جاست

مرجان فاطمی | «در انتهای شب» جمعه 29 تیر با انتشار قسمت نهم به پایان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *