واکنش تند پل شریدر به نقش آفرینی لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم Killers of the Flower Moon

واکنش تند پل شریدر به نقش آفرینی لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم Killers of the Flower Moon

پل شریدر هنرمند شناخته شده هالیوود واکنش تندی نسبت به نقش آفرینی لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم Killers of the Flower Moon بروز داده است.

کانال تلگرام مووی پلات

تازه‌ترین ساخته مارتین اسکوریزی، فیلم‌ساز برجسته و مطرح هالیوود Killers of the Flower Moon (قاتلین ماه گل) نام دارد که علی‌رغم برخورداری از بودجه‌ای ۲۰۰ میلیون دلاری اما فروشی بالغ بر ۱۵۶ میلیون دلار را کسب کرده و مدت زمان ۲۰۶ دقیقه‌ای آن در کنار برخی از مسائل دیگر موجب گشته تا با واکنش‌های متفاوتی از سوی بینندگان مواجه شده باشد. اثری که از سلسله وقایعی حقیقی برای روایت داستان خود بهره گرفته است.

یکی از مهمترین مسائلی که پیش از اکران این فیلم حسابی خودنمایی می‌کرد، بهره‌گیری از بازیگران تراز اولی همچون رابرت دنیرو، لئوناردو دی‌کاپریو، برندن فریزر و لیلی گلداستون بوده است. با این حال فیلم‌نامه‌نویس آثاری نظیر Taxi Driver و Raging bull یعنی پل شریدر که در گذشته همکاری‌های موفقی با مارتین اسکورسیزی داشته، نظر متفاوتی نسبت به ایفای نقش لئوناردو دی‌کاپریو داشته است.

او در جریان مصاحبه با خبرگزاری France’s Le Monde فیلم Killers of the Flower Moon را اثری قابل قبول توصیف کرده که بازیگر نقش اصلی یعنی لئوناردو دی‌کاپریو را در قامت شخصیت اشتباهی قرار داده است.

به مارتین اسکورسیزی ۲۰۰ میلیون دلار بودجه دهید تا شاهد اثری قابل قبول باشید. به نظر من لئوناردو دی‌کاپریو به جای نقش آفرینی در قامت یک احمق، می‌بایست تا شخصیت یک پلیس را در فیلم Killers of the Flower Moon به تصویر می‌کشید. گذراندن ۳ ساعت و نیم برای تماشای یک احمق، مدت زمان زیادی به شمار می‌رود.

شاید برای شما جالب باشد تا بدانید که مارتین اسکورسیزی پس از تحقیق ۲ ساله بر روی فیلم‌نامه‌اش تصمیم داشت تا لئوناردو دی‌کاپریو را در قامت مامور اف‌بی‌آی یعنی تام وایت قرار دهد؛ کسی که وظیفه رسیدگی به سلسله کشتارهای دهه ۱۹۲۰ را بر عهده داشته است. با این حال خود شخص دی‌کاپریو با او تماس گرفته تا در صورت امکان، فیلم‌نامه را تغییر داده و ایفای نقش شخصیت ارنست برکهارت را به وی واگذار نماید.

نظر شما چیست؟ آیا پتانسیل بازیگری لئوناردو دی‌کاپریو در قامت شخصیت ارنست برکهارت هدر رفته است؟

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *