کیت بلانشت و آلیشیا ویکاندر در فیلم کمدی سیاسی شایعات همبازی خواهند شد

کیت بلانشت و آلیشیا ویکاندر در فیلم کمدی سیاسی شایعات همبازی خواهند شد

بلیکر استریت حقوق توزیع فیلم کمدی شایعات که به رهبران هفت کشور گروه G7 می‌پردازد و دارای بازیگرانی چون کیت بلانشت و آلیشیا ویکاندر است را به دست آورد.

کانال تلگرام مووی پلات

«گای مادین» به همراه همکاران همیشگی‌اش، «اوان جانسون» و «گالن جانسون»، نویسنده و کارگردان این فیلم هستند و ساخت جدیدترین فیلم‌شان با نام شایعات در مجارستان به پایان رسیده است. «بلیکر استریت» نقشه می‌کشد که این پروژه مستقل در طول امسال در سینماها اکران شود. بازیگران این فیلم شامل «روی دوپوی»، «چارلز دنس»، «دنیس منوشه»، «نیکی آموکا-برد»، «رولاندو راولو»، «تاکهیرو هیرا» و «زلاتکو بوریچ» هستند.همکاری کیت بلانشت و آلیشیا ویکاندر در فیلم شایعات

فیلم شایعات داستان رهبران هفت کشور گروه G7 را روایت می‌کند که برای نشست سالانه‌شان جمع می‌شوند، اما در جنگل گم خواهند شد و باید همچنان بیانیه‌ای در مورد بحران جهانی بنویسند. «لیز جارویس» از «Buffalo Gal Pictures»، «فیلیپ کروتزر» از «Maze Pictures» و «لارس کنودسن» از «Square Peg» به عنوان تهیه‌کنندگان این فیلم حضور دارند.

کیت بلانشت
کیت بلانشت و آلیشیا ویکاندر

شایعات نشان‌دهنده‌ی دومین همکاری بین «Square Peg»، شرکت تولیدی «لارس کنودسن» و «آری آستر» و «بلیکر استریت» است. اولین همکاری آن‌ها فیلم غروب ساسکواچ به کارگردانی «دیوید» و «ناتان زلنر» بود که این ماه در جشنواره فیلم ساندنس پخش خواهد شد و بازیگران آن «رایلی کیو» و «جسی آیزنبرگ» هستند.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

نگاهی به دلایل موفقیت سریال «در انتهای شب» به بهانه پایان آن | صحنه پیوسته به‌جاست

نگاهی به دلایل موفقیت سریال «در انتهای شب» به بهانه پایان آن | صحنه پیوسته به‌جاست

مرجان فاطمی | «در انتهای شب» جمعه 29 تیر با انتشار قسمت نهم به پایان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *