گری اولدمن از بازی در «هری‌پاتر» ابراز پشیمانی کرد

گری اولدمن از بازی در «هری‌پاتر» ابراز پشیمانی کرد

گری اولدمن، بازیگر مشهور انگلیسی، اظهار داشت که بازی او در نقش سیاه جادوگر «سایرس بلک» در سه فیلم این مجموعه، متوسط و نه چندان جالب بوده است.

کانال تلگرام مووی پلات

اولدمن اولین بار در سال 2004 در فیلم «هری پاتر و زندانی آزکابان» در نقش «سایرس بلک» ظاهر شد و در دو فیلم بعدی این مجموعه، یعنی «هری پاتر و محفل ققنوس» در سال 2007 نیز حضور داشت.

او اظهار داشت:

فکر می‌کنم بازی من در آن متوسط است. شاید اگر مانند آلن ریچمن (بازیگر نقش پروفسور اسنیپ) کتاب‌ها را خوانده بودم، اگر پیش از همه چیز از اتفاقات آینده مطلع شده بودم، صادقانه می‌گویم که متفاوت بازی می‌کردم.

اولدمن اعتراف می‌کند که خود او سخت‌گیرترین منتقد بازی خود است. او گفت:

اگر به خودم در فیلم‌ها نگاه کنم و بگویم خدایا، من عالی هستم، آن روز بسیار غمگینی خواهد بود، زیرا می‌خواهم کار بعدی‌ام بهتر از قبل باشد.

در مصاحبه قبلی خود در برنامه «The Drew Barrymore Show»، این بازیگر توضیح داد که پس از طلاق و به عهده گرفتن حضانت دو پسرش، نقش «سایرس بلک» به او پیشنهاد شده است.

او گفت:

در 42 سالگی، طلاق گرفتم و حضانت پسرانم را به عهده گرفتم. این کار در خود دشوار بود، زیرا در آن زمان صنعت فیلم در حال تغییر بود و بسیاری از فیلم‌برداری‌ها در کشورهای دیگر مانند مجارستان، بوداپست، پراگ و استرالیا انجام می‌شدند.

اولدمن گفت که برای بودن با فرزندانش بسیاری از پیشنهادات کاری خود را رد کرده است. او به باریمو گفت:

خدا را شکر برای «هری پاتر» و «بتمن» که واقعا مرا نجات دادند، زیرا به این معنا بود که من می‌توانستم با کمترین کار بیشترین پول را ببرم و سپس با بچه‌ها در خانه باشم.

اولدمن در حال حاضر در حال تبلیغ سریال جاسوسی خود در اپل تی‌وی پلاس، «Slow Horses»، است که فصل سوم آن به تازگی به پایان رسیده است. فصل چهارم این سریال نیز فیلمبرداری شده است و اولدمن بار دیگر نقش مامور مخفی جکسون لام را بازی می‌کند.

منبع : magtech.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

نگاهی به دلایل موفقیت سریال «در انتهای شب» به بهانه پایان آن | صحنه پیوسته به‌جاست

نگاهی به دلایل موفقیت سریال «در انتهای شب» به بهانه پایان آن | صحنه پیوسته به‌جاست

مرجان فاطمی | «در انتهای شب» جمعه 29 تیر با انتشار قسمت نهم به پایان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *