آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

انتشار یک فهرست شغلی جدید تایید می‌کند که بازی Black Panther دارای یک نقشه و محیط جهان باز خواهد بود.

Black Panther یکی از بازی‌های مورد انتظار است که توسط الکترونیک آرتز (Electronic Arts) منتشر خواهد شد. این بازی توسط Cliffhanger Games، یک استودیوی جدید مستقر در شهر سیاتل، در دست توسعه قرار دارد. اطلاعات زیادی در مورد عنوان مذکور در دسترس نیست، اما انتشار یک لیست شغلی، یک نشانه‌ی قوی و تقریباً غیرقابل انکار از این بازی را نشان می‌دهد که دارای محیطی جهان باز و سندباکس است.

در فهرست شغلی که اخیراً توسط الکترونیک آرتز منتشر شده، استودیوی Cliffhanger Games به دنبال جذب یک «طراح ارشد سندباکس» است که با مضمون Black Panther آشنا باشد. نکته‌ی جالب این است که فهرست مذکور چندین اشاره به یک محیط همه‌جانبه و جهان باز دارد که به عنوان پایه‌ای برای بازی Black Panther در نظر گرفته شده است. طبق توضیحات ارائه شده، ظاهراً این اثر از یک دنیای پویا، زنده و در حال تحول برخوردار خواهد بود.

ظاهراً بازی جهان باز Black Panther به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا زیبایی‌های گسترده جهان واکاندا را کشف کنند. همچنین جهان بازی به عنوان یک دنیای پویا و زنده توصیف شده است که با کاوش بازیکن تکامل می‌یابد. کوین استفنز (Kevin Stephens) وظیفه‌ی رهبری این پروژه را برعهده دارد که پیش از این روی عناوین جهان باز Shadow of Mordor و Shadow از دنیای Lords of the Rings کار کرده است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *