مدیرعامل Saber Interactive: بازی‌های 70 دلاری پایدار نخواهند بود

بازی‌های 70 دلاری پایدار نخواهند بود

متیو کارچ (Matthew Karch)، مدیرعامل شرکت Saber Interactive، اعتقاد دارد بازی‌های ۷۰ دلاری منقرض می‌شوند، چراکه توسعه‌دهندگان به سوی کاهش هزینه‌ها و ریسک در بازار عناوین AAA حرکت می‌کنند.

مدیرعامل Saber Interactive در مصاحبه با IGN پیرامون جنبه‌های مختلف توسعه‌ی بازی‌ها صحبت کرد و اظهار داشت که استودیوها و ناشران به دنبال راه‌هایی برای کاهش هزینه‌های ساخت پروژه‌های AAA خواهند بود.

بازی‌های شرکت Saber Interactive معمولاً با قیمتی کمتر از ۷۰ دلار عرضه می‌شوند که امروزه این قیمت به استاندارد جدیدی برای اکثر بازی‌های AAA تبدیل شده است. با این حال بازی بزرگ بعدی توسعه‌دهنده مذکور که Warhammer 40,000: Space Marine 2، قیمت ۷۰ دلاری دارد‌. متیو کارچ احساس می‌کند به دلیل نگرانی‌هایش مبنی بر اینکه قیمت پایین‌تر ممکن است باعث شود مخاطبان بازی را به عنوان یک اثر بی‌کیفیت ببینند، این قیمت‌گذاری را موجه می‌داند.

آقای کارچ در ادامه به عرضه‌ی مشکلدار بازی Cyberpunk 2077 اشاره کرد. در حالی که CD Projekt Red با انتشار آپدیت و پچ‌های مختلف وضعیت بازی را بسیار بهبود بخشید، اما چند سال ابتدایی برای این توسعه‌دهنده سخت گذشت.

وی در این باره گفت:

من فکر می‌کنم با افزایش هزینه ساخت بازی‌ها، عناوین ۷۰ دلاری از بین خواهند رفت. فکر نمی‌کنم این روش پایدار باشد. با توجه به تبلیغات Cyberpunk 2077 که فکر می‌کنم در نهایت این بازی عملکرد خوبی داشت، اما وقتی انتظارات بسیار زیاد است و هزینه‌ی زیادی برای یک عنوان صرف می‌شود، برای شرکت بسیار خطرناک است. اگر یک بازی شکست بخورد چه؟ من فکر می‌کنم بازار به سمت توسعه سوق پیدا می‌کند که لزوماً کیفیت پایین‌تری ندارد، اما بر تلاش برای یافتن راه‌هایی برای کاهش هزینه‌ها تأکید می‌شود.

بازی Warhammer 40,000: Space Marine 2 که توسط Saber Interactive در حال توسعه است، در تاریخ ۹ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۹ شهریور ۱۴۰۳) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *