بازی جدید Dead Space ساخته نخواهد شد

بازی جدید Dead Space ساخته نخواهد شد

احتمالاً به دلیل عملکرد ضعیف در فروش ریمیک بازی اول، ایده ساخت بازی جدید Dead Space به تعویق افتاده و احتمال کنسل شدن آن زیاد است.

چندی پیش، «جف گراب» از طریق نشریه «جاینت بامب» در گزارشی اعلام کرد که شرکت الکترونیک آرتز (EA) بازسازی نسخه دوم از بازی های Dead Space را کنار گذاشته است. این خبر منجر به بروز سروصدای زیادی در رسانه‌های مختلف شد. «گراب» در گزارش خود بیان کرده که بازسازی نسخه دوم هنوز در مرحله پیش‌تولید قرار داشت و در نهایت به دلیل فروش کمتر از انتظار ریمیک Dead Space ، ساخت آن نیز لغو شد.بازی جدید Dead Space ساخته نخواهد شد

«جیسون شرایر» از نشریه بلومبرگ، در گزارش جدیدی اشاره و بیان کرده که شرایط برای سری Dead Space دشوار شده است. طبق گزارش‌ها، «شرکت EA» در بهار 2023 برای تولید یک نسخه جدید بازی Dead Space برنامه‌ریزی داشت؛ اما به دلیل فروش پایین ریمیک بازی اول، این ایده رد شد.

همچنین، به‌نظر می‌رسد که استودیو «موتیو» (Motive) چند ماه بعد از انتشار ریمیک Dead Space، تلاش کرد تا یک نسخه جدید از این سری ترسناک را توسعه دهد؛ اما موفق به گرفتن تأییدیه از EA نشد و پیش‌از آنکه پروژه به مراحل پیشرفته‌تر برسد، آن را لغو کردند.

بازی جدید Dead Space ساخته نخواهد شد

اعضای استودیو موتیو در تابستان گذشته در حال ایده‌پردازان توسعه بازی جدید Dead Space بودند؛ اما پس از آن، به پروژه‌های دیگری منتقل شدند. اکنون این استودیو در حال کار روی بازی بعدی Battlefield و همچنین بازی Marvel’s Iron Man است.

با توجه به گزارش‌هایی که اشاره به فروش کمتر از انتظار ریمیک Dead Space دارند، باید منتظر بمانید تا ببینیم EA چه برنامه‌هایی برای آینده این سری ترسناک و محبوب دارد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *