بازی Dragon

بازی Dragon’s Dogma 2 حدود 80% از بازیکنان خود را در استیم از دست داده

به نظر می‌رسد که بازیکنان استیم در حال فاصله گرفتن از Dragon’s Dogma 2 هستند، زیرا این بازی حدود ۸۰٪ از بازیکنان خود را در عرض یک ماه از دست داده است.

Dragon’s Dogma 2 حدود سه هفته پیش منتشر گردید و توانست در کمتر از دو هفته به فروش ۲.۵ میلیون نسخه‌ای دست یابد و همچنین به بزرگترین عرضه‌ی کپکام در استیم تبدیل شود. در حالی که این اثر به دلیل داشتن پرداخت‌های درون برنامه‌ای با انتقادات شدید طرفداران مواجه شد، اما این مشکلات تحت‌ تاثیر هیجان اولیه عرضه‌ی بازی قرار گرفتند. با این حال، اثر مذکور در حال از دست دادن بازیکنان خود است.

بازی Dragon’s Dogma 2 با مشکلات مربوط به عملکرد فنی بر روی PC عرضه شد که این موضوع می‌تواند یکی از دلایل کاهش تعداد بازیکنان آن باشد. همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، بیش از ۴۳ هزار بازیکن در حال حاضر در این عنوان اکشن نقش‌آفرینی فعال هستند. با وجود اینکه رقم مذکور پایین به نظر نمی‌رسد، اما به هیچ وجه با آمار اوج ۲۲۸ هزار بازیکن همزمان قابل مقایسه نیست.

بازی Dragon's Dogma 2 حدود 80% از بازیکنان خود را در استیم از دست داده

در حالی که بازی‌های تک‌نفره معمولاً با گذشت زمان بازیکنان خود را از دست می‌دهند، اما Dragon’s Dogma 2 به عنوان یکی از بزرگترین بازی‌های نقش‌آفرینی سال ۲۰۲۴ عرضه شد. بسیاری از بازی‌های بزرگ در سال گذشته توانستند تعداد بازیکنان بیشتری را برای مدت طولانی‌تری حفظ کنند.

این بازی تا هفته‌ی گذشته بین ۷۰ تا ۸۰ هزار بازیکن همزمان را ثبت کرد. به نظر می‌رسد تعداد بازیکنان این از آن زمان تاکنون به نصف کاهش یافته و ممکن است در آینده افت بیشتری نیز داشته باشد. شرکت کپکام احتمال عرضه‌ی DLC برای این اثر را بررسی می‌کند و همچنین تخفیف‌های آینده می‌تواند به افزایش بیشتر تعداد بازیکنان آن کمک کند.

Dragon’s Dogma 2 هم‌اکنون بر روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *