بازی Marvel Rivals معرفی شد

بازی Marvel Rivals معرفی شد

کانال تلگرام مووی پلات

به تازگی اطلاعات مختلفی درباره بازی جدید مارول در فضای مجازی در حال گسترش بود و اکنون شاهد رونمایی رسمی از بازی Marvel Rivals هستیم.

این بازی با نام Marvel Rivals عرضه خواهد شد و یک بازی تیراندازی چندنفره با حالت 6 در برابر 6 است. علاوه بر این، شخصیت‌های برجسته مارول از جمله «هالک»، «آیرون‌من»، «اسپایدرمن»، «دکتر استرنج» و چندین قهرمان دیگر در آن به صحنه خواهند رفت.معرفی بازی Marvel Rivals

یک نکته جالب و متفاوت در مورد این بازی نسبت به لیک‌های امروز وجود دارد و این درباره آن است که هیچ اطلاعاتی درباره نسخه کنسولی آن منتشر نشده و تا به حال فقط تاییدیه نسخه پی‌سی بازی Marvel Rivals را داشته‌ایم. طبق برنامه، نسخه آلفای بازی قرار است به زودی برای بازیکنان پی‌سی در دسترس قرار گیرد.

بازی Marvel Rivals

شرکت «NetEase Games»، کمپانی بزرگ چینی، مسئول توسعه این بازی است و اعلام کرده که از طریق به‌ روز‌رسانی‌های منظم و بزرگ، دنیا و بازی مارول رایوالز را گسترش خواهد داده و آن را به یک اثر مهم در دسته‌بندی خود تبدیل خواهد کرد. با توجه به لیک‌های قبلی، ما مطلع هستیم که حداقل 16 شخصیت در بازی حضور خواهند داشت و بازی به صورت رایگان قابل دسترسی خواهد بود.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است - گیمفا

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *