سورس کد بازی GTA 5 به مبلغ 2 هزار دلار فروخته شد

سورس کد بازی GTA 5 به مبلغ 2 هزار دلار فروخته شد

سورس کد بازی GTA 5 با قیمت بسیار پایینی (تقریباً 2000 دلار)، فروخته شد. این خبر را کاربران ردیت (Reddit) چندی پیش منتشر کردند.

در طول 48 ساعت گذشته، بخش بسیار زیادی از داده‌های شرکت راکستار که نتیجه از یک حمله هکری به این شرکت بود و اطلاعاتی از بازی جی تی ای 5 را لو می‌داد، منتشر شد. اطلاعات بیشتر نشان می‌دهد که سورس کد GTA 5 به قیمت بسیار کمتری، یعنی تنها 2000 دلار، به فروش رسیده است.سورس کد بازی GTA 5 فروخته شد

براساس اطلاعات به دست آمده، یک گروه دلال، سورس کد بازی را خریداری کرده است. آن‌ها پس از پرداخت 2000 دلار برای این کدها، قصد داشتند آن را با قیمت 6000 دلار به فروش برسانند و سود بسیاری را کسب کنند؛ اما زمانی که هیچ خریداری برای کد پیدا نشد، یکی از اعضای گروه تصمیم گرفت نظر خود را تغییر دهد و تصمیم بگیرد اطلاعات لو رفته بازی GTA V را فاش کند.

سورس کد بازی GTA 5

پس از انتشار این کدها در فضای مجازی، فرد افشاءکننده به دلیل مشکلاتی که احتمالاً با لو رفتن سورس کد ایجاد می‌شود، مورد سرزنش قرار گرفت و گفت:

GTA برود به جهنم.

یکی از کاربران در پاسخ به او گفت:

من امیدوارم که شما متوجه مشکلی که ایجاد کرده‌اید، باشید.

تا زمان نگارش این خبر، «Insider Gaming» هنوز به طور رسمی، اطلاعات درستی از داده‌های به اشتراک گذاشته شده را تأیید نکرده است. بنابراین، تا زمانی که این خبر به صورت رسمی تأیید نشود، این گزارش را همانند هر شایعه دیگری به عنوان یک خبر غیرقابل اطمینان در نظر بگیرید.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

انتشار یک فهرست شغلی جدید تایید می‌کند که بازی Black Panther دارای یک نقشه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *