فروش بازی Street Fighter 6 از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرد

فروش بازی Street Fighter 6 از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرد

بازی Street Fighter 6، جدیدترین نسخه از فرنچایز محبوب کمپانی کپکام (Capcom)، به یک نقطه عطف فروش دست یافته و تا ۳ ژانویه (۱۳ دی) بیش از سه میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

این بازی مبارزه ای که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه شد. آخرین نقطه عطف فروش آن در ماه اکتبر بود که بیش از ۲.۴۷ میلیون نسخه به فروش رساند. همچنین، مجموع فروش این مجموعه نیز از مرز ۵۲ میلیون واحد عبور کرده است.

Street Fighter 6 که با استفاده از موتور اختصاصی کپکام یعنی RE Engine و چندین حالت جدید توسعه یافته، فصل جدیدی را برای این سری رقم می‌زند. World Tour، یک حالت تک نفره جدید است که بینش تازه‌ای به بازیکن می‌دهد. در کنار آن، حالت Avatar Battles وجود دارد که بازیکنان در آن قادر هستند تا شخصیتی که در بخش World Tour ساخته‌اند، تواناییش‌هایش را گسترش داده و به Battle Hub ببرند تا با سایر آواتارهایی که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده‌اند، به مبارزه آنلاین بپردازند.

Battle Hub یک سیستم لابی آنلاین جدید را برای بازیکنان ارائه کرد تا در مسابقات، به عنوان یک شبیه‌سازی بازی مجازی شرکت کنند. Street Fighter 6 همراه با چند جنگنده جدید، سیستم Drive را نیز برای مبارزات خود معرفی کرد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

انتشار یک فهرست شغلی جدید تایید می‌کند که بازی Black Panther دارای یک نقشه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *