قابلیت خلق شخصیت بازی Dragon

قابلیت خلق شخصیت بازی Dragon’s Dogma 2 امروز منتشر می‌شود

کانال تلگرام مووی پلات

بازیکنان از امروز می‌توانند با بهره‌گیری از ابزارهای و استفاده از آن‌ها، شخصیت‌های خود را در بازی مورد انتظار Dragon’s Dogma 2 خلق کنند.

برای هفته‌ها فرض بر این بود که عنوان Dragon’s Dogma 2 پیش از عرضه‌ی رسمی یک دموی قابل بازی دریافت می‌کند. اکنون مشخص شده که این فرضیه تا حدودی درست است. در جریان رویداد Capcom Highlights Day 1، هیدکی ایتسونو (Hideaki Itsuno)، کارگردان بازی، اعلام کرد که قابلیت خلق شخصیت و ذخیره‌سازی امروز منتشر می‌شود.

این ابزار رایگان به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا قبل از شروع بازی، Arisen و Pawnهای اصلی خود را خلق کنند. شما می‌توانید تا پنج Arisen و Pawn اصلی را با انتقال داده‌ها به بازی اصلی ذخیره کنید. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود با ابزار شخصی‌سازی شخصیت‌های عمیق بازی دست به کار شوند و Arisen خود را به خوبی طراحی کنند. چندین استریمر و تولید کننده محتوا نیز بر اساس آن‌ها Pawnهایی خواهند داشت که بازیکنان می‌توانند هنگام عرضه‌ی بازی به دنبال آن‌ها باشند.

بازی Dragon’s Dogma 2 در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC قرار خواهد گرفت.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است - گیمفا

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *