معمای سقوط هواپیمای بازی Grand Theft Auto: San Andreas حل شد

معمای سقوط هواپیمای بازی Grand Theft Auto: San Andreas حل شد

به تازگی مشخص شده است که سقوط هواپیما در بازی Grand Theft Auto: San Andreas (جی تی ای سن آندریاس) به علت برخی کدهای مشکل‌ساز اتفاق می‌افتد.

در نسخه سن آندریاس از سری بازی Grand Theft Auto، وقوع سقوط مرموز هواپیما یکی از مشکلات عجیب و غریبی است که برخی از بازیکنان را گیج کرده بود. این مشکل که توسط برنامه نویس سابق شرکت «راکستار» افشا شد،معمای سقوط هواپیمای بازی Grand Theft Auto: San Andreas حل شد

اگرچه این مشکل به صورت محدود در سری بازی‌های محبوب Grand Theft Auto دیده می‌شود و قابلیت تجربه آن در بازی‌های دیگر نیز وجود دارد؛ اما در نسخه سن آندریاس به شکل ویژه‌ای ظاهر شده بود. بسیاری از بازیکنان که این بازی را تا پایان انجام داده‌اند، چندین بار با سقوط مرموز هواپیما در مناطق مختلف بازی، به‌خصوص در منطقه لاس ونتوراس، روبرو شده‌اند.

بازی San Andreas

با توجه به خبرهای جدیدی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌اند، «اوبه ورمیج»، توسعه‌دهنده سابق شرکت «راکستار»، این اطلاعات را تأیید کرده است. او که در نقش مدیر فنی روی بازی GTA: San Andreas کار می‌کرد، کفت که سقوط هواپیما در بازی نتیجه‌ی یک کد معیوب بوده و نمی‌توان آن را به‌عنوان یک باگ ساده دسته‌بندی کرد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *