کارگردان سابق Battlefield از کمپانی EA انتقاد کرد

کارگردان سابق Battlefield از کمپانی EA انتقاد کرد

کانال تلگرام مووی پلات

«مارکوس لهتو»، خالق Halo، قصد داشت رهبری کمپین بعدی بازی Battlefield را بر عهده بگیرد؛ اما کارگردان سابق این بازی پس از ترک کمپانی EA ، انتقاداتی از این شرکت مطرح کرد.

سه هفته از زمانی که مارکوس لهتو ، خالق سری بازی هیلو (Halo) و کارگردان سابق بازی‌های بتلفیلد (Battlefield)، به طرز مشکوکی از مجموعه EA (Electronic Arts) جدا شد، می‌گذرد.انتقاد کارگردان سابق Battlefield از کمپانی EA

«مارکوس لهتو»، خالق فرنچایز Halo که مشغول کارگردانی در استودیوی «Ridgeline Games» که در سال 2021 توسط «Electronic Arts (EA)» در سیاتل تأسیس شده بود، تجربیات خود را درباره ترک استودیو و بسته شدن آن توسط «EA» به اشتراک گذاشت.

کمپانی EA

او در توییتی که در روز جمعه منتشر کرد، گفت:

درباره این موضوع زیاد صحبت نمی‌کنم؛ زیرا هیچ نکته مثبتی در مورد «EA»، جدایی اخیرم و رنجی که تیم من و بسیاری از افراد به دلیل اخراج‌های گسترده در صنعت داشتند، ندارم.

او در این پیام، «EA» را به‌عنوان مظهر حرص و طمع شرکتی نامید. در اعلامیه‌ای که ماه گذشته منتشر شد، رئیس «Electronic Arts» نیز تأیید کرد که «Ridgeline Games» دیگر فعالیت ندارد و برخی از کارکنان به استودیوی «Ripple Effect» در لس آنجلس منتقل خواهند شد که در حال حاضر به توسعه تجربه چندنفره آینده Battlefield مشغولند.

همچنین ذکر شد که استودیو «Criterion Games» که به‌تازگی بازی‌های Need for Speed را تولید کرده بود، اکنون نظارت بر پروژه تک‌نفره بعدی Battlefield را برعهده دارد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است - گیمفا

تحلیلگر: عرضه انحصاری بازی ها برای کنسول‌ها یک استراتژی منسوخ است

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *