Baldur

Baldur’s Gate 3 بیشترین بازی تجربه شده Steam Deck در سال 2023

استیم به‌تازگی فهرست بیشترین عناوین تجربه شده Steam Deck در ۱۲ ماه گذشته را منتشر کرده است که در آن Baldur’s Gate 3 در صدر این لیست قرار دارد.

Baldur’s Gate 3 در سال گذشته میلادی با عملکرد عالی خود توانست توجهات را به خود جلب نماید. این اثر پس از موفقیت روی PC، پس از مدت کوتاهی برای پلی استیشن ۵ و سپس ایکس باکس سری ایکس/اس نیز منتشر گردید و در نهایت به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۲۳ انتخاب شد. اما این همه ماجرا نیست و این بازی در کنسول‌های دستی مانند Steam Deck عملکرد فوق‌العاده‌ای را برجای گذاشته و بیشترین عنوان تجربه شده روی این پلتفرم در سال گذشته بوده است.

در فهرست ۱۰ عنوانی که بیش از سایر بازی‌ها روی استیم دک تجربه شده‌اند، بازی‌هایی مانند Elden Ring، GTA 5، Hogwarts Legacy و Red Dead Redemption 2 حضور دارند. بنابراین دستیابی به رتبه اول این فهرست برای Baldur’s Gate 3 کار آسانی نبوده است.

Baldur’s Gate 3 در مقایسه با اکثر بازی‌های AAA در لیست،برای گیم‌پلی دستی مناسب‌تر است. با مبارزات نوبتی و حلقه‌ای که طرفداران را به اختصاص دادن صدها ساعت تجربه تشویق می‌کند، توانایی تجربه کردن در حرکت ممکن است برای این موفقیت بسیار مهم باشد.

از آنجایی که بازی Baldur’s Gate 3 در استیم ۶۵۰ میلیون دلار درآمدزایی داشته است، بسیاری از گیمرهای PC احتمالاً بین Steam Deck و گیم پلی PC جابه‌جا می‌شوند و این اثر CRPG را در جدول بیشترین عناوین تجربه شده بالا می‌برد. لازم به ذکر است که این لیست بر اساس بازی‌هایی که روزانه بیشترین تعداد بازیکنان فعال را داشته‌اند، تهیه شده است.

کنسول دستی Steam Deck از زمان عرضه در اوایل سال ۲۰۲۲ به سرعت رشد کرده است. این دستگاه در حال حاضر دارای بیش از ۹۰۰۰ عنوان تأیید شده/قابل بازی است که به خوبی در اکوسیستم PC شرکت Valve جای می‌گیرد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

انتشار یک فهرست شغلی جدید تایید می‌کند که بازی Black Panther دارای یک نقشه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *