ادعای محمد خزاعی درباره منع بازگشت بازیگر قدیمی و  از سرگیری فعالیت در ایران همچنان ادامه دارد | آقای رئیس ؛ قبل از دعوت ، مجوز آثار بهروز وثوقی را صادر کنید

ادعای محمد خزاعی درباره منع بازگشت بازیگر قدیمی و  از سرگیری فعالیت در ایران همچنان ادامه دارد | آقای رئیس ؛ قبل از دعوت ، مجوز آثار بهروز وثوقی را صادر کنید

کانال تلگرام مووی پلات

صحبت‌های محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی درباره بلامانع بودن بازگشت بهروز وثوقی به ایران و بازی در آثار مختلف سینمایی با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شده. مطالبه سینماگران و سایت‌های مختلف خبری از خزاعی این است که پیش از دعوت بهروز وثوقی به ایران، سازمان سینمایی اول به نخستین ورژن «آشغال‌های دوست‌داشتنی» با بازی این بازیگر مجوز اکران دهد و برای مصاحبه 15 ساعته شهاب حسینی با وثوقی هم مجوز صادر کند. هنوز پاسخی از سوی سازمان سینمایی در واکنش به این مطالبه منتشر نشده است.

به گزارش مووی پلات، محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی در برنامه تحویل‌سال شبکه دو، از آمادگی این سازمان برای بازگشت هنرمندانی مثل بهرام بیضایی و بهروز وثوقی صحبت به میان آورد و واکنش‌های زیادی را برانگیخت.برخی از سینماگران از جمله عاطفه رضوی و افشین هاشمی نوشتند که رئیس سازمان سینمایی در این رابطه کاره‌ای نیست و خزاعی نباید از خودش وعده بدهد و برخی هم به این نکته اشاره کردند که اگر سازمان سینمایی علاقه‌مند به حضور وثوقی در ایران است باید این علاقه را به نحو دیگری نشان دهد.

ادعای محمد خزاعی ریس سازمان سینمایی در خصوص بازگشت بهروز وثوقی همچنان ادامه دارد.
شهاب حسینی مصاحبه‌ای 15 ساعته با بهروز وثوقی انجام داده که هنوز مجوز پخش ندارد.

مووی پلات مطلبی منتشر کرد و نوشت سازمان سینمایی درحالی از این بازیگر دعوت می‌کند که یک فیلم و یک مصاحبه 15 ساعته با حضور او در انتظار مجوز نمایش است و بازار مطالبه از سازمان سینمایی برای مجوز دادن به نسخه اولیه «آشغال‌های دوست‌داشتنی» به کارگردانی محسن امیریوسفی داغ شد.در اولین ورژن از فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» که سال 1398 ساخته شد، امیریوسفی نقش پدر خانواده را به بهروز وثوقی داد و برای ضبط آن بخش به آمریکا سفر کرد اما بعدتر برای دریافت مجوز مجبور شد این نقش را به اکبر عبدی بسپارد. حالا همه از محمد خزاعی خواسته‌اند تا تکلیف مجوز این نسخه از فیلم را مشخص کند.

از سوی دیگر شهاب حسینی هم مستند مصاحبه‌ای 15 ساعته با وثوقی درباره یک عمر فعالیت هنری او در فیلم‌های «قیصر»، «گوزن‌ها»، «ممل آمریکایی»، «سوته دلان» و … انجام داده که هنوز مجوز نمایش ندارد و صحبت‌های اخیر خزاعی باعث شده همه خواهان مجوز برای این مستند باشند.

 حالا باید دید واکنش رئیس سازمان سینمایی به این مطالبات چه خواهد بود و آیا پاسخی برای این مسائل خواهد داشت؟

منبع : www.filmnews.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان پخش سریال اهل هوا (اسامی بازیگران + داستان)

زمان پخش سریال اهل هوا (اسامی بازیگران + داستان) ۱۴۰۳

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *