تصویر جدیدی از فیلم Ghostbusters: Frozen Empire منتشر شد

تصویر جدیدی از فیلم Ghostbusters: Frozen Empire منتشر شد

جدیدترین تصویر منتشر شده از فیلم Ghostbusters: Frozen Empire، لارس پین‌فیلد شخصیت محوری جدید این سری را به تصویر می‌کشد.

 

شخصیت ایگن اسپنگلر با نقش‌آفرینی بی‌نظیر و به یادماندنی هارولد ریمیس فقید، یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های فرنچایز Ghostbusters (شکارچیان روح) از زمان خلق اولین فیلم این سری بوده است.

این شخصیت حتی در فیلم Ghostbusters: Afterlife (شکارچیان روح: زندگی پس از مرگ) نیز قرار بود تا نقشی اساسی داشته باشد؛ با این حال با درگذشت هارولد ریمیس فقید، سازندگان مجبور به بازنویسی فیلمنامه شدند و در نهایت این فیلم با یک کمیو با شخصیت ایگن اسپنگلر خداحافظی کرد.

حال به نظر می‌رسد که خالقان Ghostbusters: Frozen Empire (شکارچیان روح: امپراطوری یخ‌زده) قصد دارند تا شخصیت جدیدی را با ویژگی‌هایی مشابه اسپنگلر به این فرنچایز معرفی کنند. به تازگی تصویر جدیدی از این اثر منتشر شده است که لارس پین‌فیلد با بازی کمدین معروف انگلیسی جیمز آکاستر را به تصویر می‌کشد. در این تصویر پین‌فیلد در کنار شکارچیان جوان در حال بررسی یک گوی طلایی رنگ است.

پین‌فیلد یک دانشمند است که مسئولیت تولید بسیاری از تکنولوژی‌های شرکت زدمور متعلق به وینستون زدمور با بازی ارنی هادسون را بر عهده دارد. طبق گزارشات شخصیت پین‌فیلد یک کپی کامل از شخصیت اسپنگلر نیست؛ اما با وی شباهات زیادی از لحاظ رفتاری دارد.

شما می‌توانید جدیدترین تصویر منتشر شده از فیلم Ghostbusters: Frozen Empire را در زیر تماشا کنید.

Ghostbusters: Frozen Empire new image

داستان فیلم Ghostbusters: Frozen Empire از جایی آغاز می‌شود که خانواده‌ی اسپنگلر در شهر نیویورک به تیم قدیمی شکارچیان روح در آتشنشانی معروف این فرنچایز می‌پیوندند؛ جایی که آن‌ها یک آزمایشگاه مجهز را برای تحقیق بر روی ارواح دایر کرده‌اند.

آن‌ها به طور ناخواسته موجب آزاد شدن یک نیروی اهریمنی از یک شئ باستانی می‌شوند و تمام شهر نیویورک در وسط تابستان منجمد می‌شود. حال شکارچیان روح پیر و جوان باید برای شکست دادن این اهریمن باری دیگر با هم متحد شوند.

فیلم Ghostbusters: Frozen Empire به کارگردانی گیل کنان و بر اساس فیلمنامه‌ای جیسون رایتمن و کنان توسعه یافته است. از بازیگران این اثر می‌توان به پاول راد و بیل مری اشاره کرد.

فیلم Ghostbusters: Frozen Empire در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

رسول صدرعاملی بعد از هفت سال دوری از کارگردانی، با فیلم «زیبا صدایم کن» بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *