تمرینات لیام همسورث برای ایفای نقش گرالت در سریال The Witcher - گیمفا

تمرینات لیام همسورث برای ایفای نقش گرالت در سریال The Witcher

تصویری از لیام همسورث منتشر شده که نمایانگر تمرینات بدنی و فیزیکی وی برای ایفای نقش گرالت در فصل چهارم مجموعه تلویزیونی The Witcher می‌باشد.

 

با پایان یافتن فصل سوم مجموعه تلویزیونی اقتباسی The Witcher (ویچر) ساخته کمپانی نتفلیکس زمان آن فرا رسیده تا با هنری کویل خداحافظی کرده و آماده جایگزینی وی با لیام همسورث برای ایفای نقش گرالت از ریویا باشیم. هنری کویلی که طبق شایعات و اخبار غیررسمی منتشر شده، به سبب در پیش گرفتن مسیری متفاوت نسبت به کتاب‌های آندژی ساپکوفسکی توسط نویسندگان این سریال و در عین حال افت کیفیت ادامه‌دار هر فصل، کناره‌گیری خود را اعلام کرد تا بازیگر جدیدی ایفای نقش قهرمان داستان را بر عهده بگیرد.

علی‌رغم انتقادات طرفداران، کمپانی نتفلیکس فعلاً قصد کنار گذاشتن مجموعه تلویزیونی ویچر را نداشته و از ماه گذشته پروسه تولید و فیلم‌برداری فصل چهارم با حضور لیام همسورث آغاز شده تا برای پخش در سال ۲۰۲۵ میلادی آماده شود. به همین منظور نیز این بازیگر ۳۴ ساله مشغول تمرینات ورزشی سختی شده تا بتواند از عهده ایفای نقش گرالت بربیاید. حال نیز تصویری از او منتشر شده که آمادگی بدنی قابل توجهی را به معرض نمایش گذاشته است.

تمرینات لیام همسورث برای ایفای نقش گرالت در سریال The Witcher - گیمفا

هنری کویل اصولاً به عنوان بازیگری با آمادگی بدنی بالا و عضلاتی حجیم شناخته می‌شود که طی ۳ فصل گرالتی جنگجو و تسلیم ناپذیر را به تصویر کشید. به همین منظور نیز لیام همسورث می‌بایست از لحاظ بدنی و فیزیکی در حد و اندازه بازیگر سابق سوپرمن ظاهر شده و بتواند پاسخگوی انتظارات طرفداران در به نمایش گذاشتن سکانس‌های اکشن و بدلکاری‌ها باشد.

باید تا سال میلادی آینده صبر کرد و دید که بازیگر جدید نقش گرالت توانایی راضی کردن مخاطبین مجموعه تلویزیونی The Witcher را خواهد داشت یا خیر!

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

ساعت پخش سریال فاصله ها از شبکه آی فیلم + داستان و بازیگران

ساعت پخش سریال فاصله ها از شبکه آی فیلم + داستان و بازیگران

فاصله ها؛ سریالی با بازی دانیال حکیمی و شاهرخ استخری بود که زمان پخش در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *