سریال Daredevil

تولید و فیلمبرداری سریال Daredevil: Born Again به زودی شروع می‌شود

کانال تلگرام مووی پلات

سرانجام پس از تأخیرهای متعدد قرار است به زودی فیلمبرداری و تولید سریال Daredevil: Born Again شروع شود.

تولید سریال «دردویل: تولد دوباره» در جریان بود که اعتصابات نویسندگان و بازیگران سبب شد تا این پروژه متوقف شود. پس از آن نیز استودیو مارول تصمیم گرفت تا تغییرات کلی روی این پروژه انجام بدهد و رویکردی قسمت به قسمت را در آن در پیش بگیرند.

در همین راستا نیز آن‌ها جاستین بنسون و آرون موردهد را به خدمت گرفتند تا به عنوان مدیر اجرایی و کارگردان قسمت‌های باقیمانده سریال این پروژه را متحول کنند و به سرانجام برسانند تا در نهایت این سریال تازه بتواند جانشین بسیار خوب و شایسته‌ای برای سریال اصلی باشد.

تولید و فیلمبرداری سریال Daredevil: Born Again به زودی شروع می‌شود
سریال Echo

با پخش سریال Echo روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس، حالا تمرکز استودیو مارول روی ساخت و تولید سریال «دردویل: تولد دوباره» قرار گرفته است. تولید این سریال از تاریخ ۲۲ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی بار دیگر از سر گرفته خواهد شد. در این سریال، چارلی کاکس بار دیگر نقشش به عنوان مت مورداک را بازی خواهد کرد.

در کنار وی نیز وینسنت دن آفریو بار دیگر در نقش کینگ‌پین حضور خواهد داشت و این در حالی است که احتمال حضور کاراکترهای مختلفی از سریال اصلی نیز در این اثر تازه وجود دارد. مارول به دنبال آن است تا سریال «دردویل: تولد دوباره» را به نحوی بسازد که همانند فصل چهارم سریال اصلی و همچنین دنباله‌ای برای سریال «اکو» احساس شود.

در حال حاضر تاریخ دقیقی برای زمان پخش سریال «دردویل: تولد دوباره» تعیین نشده است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

نقد سریال X-Men ’97

نقد سریال X-Men ’97 | قهرمانان نوستالژیک – سینما – مووی پلات

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *