«دی‌سی» لایو-اکشن «Teen Titans» را می‌سازد

«دی‌سی» لایو-اکشن «Teen Titans» را می‌سازد

استودیوی دی‌سی درحال ساخت نسخه لایو-اکشن «Teen Titans» است.

برای اولین بار، استودیوی دی‌سی فیلمی لایو-اکشن براساس کامیک‌های محبوب «تایتان‌های نوجوان – Teen Titans» را خواهد ساخت. به گزارش هالیوود ریپورتر، نگارش فیلمنامه این پروژه در استودیو آغاز شده و «آنا نوگیرا» نویسنده آن خواهد بود. نوگیرا که سابقه بازیگری و نمایشنامه‌نویسی دارد، پیش از این برای نوشتن فیلمنامه «سوپرگرل: زن فردا» انتخاب شده بود.

فیلم «Teen Titans» توسط «جیمز گان» و «پیتر سفران» تهیه‌کنندگی خواهد شد. گروه ابرقهرمانان جوان تایتان‌ها اولین بار در دهه 1960 معرفی شدند و شامل شخصیت‌هایی مانند رابین، کید فلش، آکوالاد و دختر شگفت‌انگیز بودند. پس از آن، در دهه 1980 این گروه توسط نویسندگانی چون مارو ولفمن و جرج پرز احیا شد و شخصیت‌های جدیدی مانند سایبرگ، ریون و استارفایر به آن اضافه شدند.

سری کامیک‌های تایتان‌های نوجوان در سال‌های اخیر با سریال انیمیشنی «تایتان‌های نوجوان به پیش» که بیش از 400 قسمت داشت، محبوبیت بیشتری پیدا کرد. این سریال حتی به یک فیلم سینمایی در سال 2018 تبدیل شد.

ساخت نسخه لایو-اکشن تایتان‌ها نشان از تلاش مداوم دی‌سی برای بهره‌برداری از دنیای شخصیت‌های کامیکی محبوب در پروژه‌های جدید دارد.

منبع : magtech.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

رسول صدرعاملی بعد از هفت سال دوری از کارگردانی، با فیلم «زیبا صدایم کن» بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *