رضا رشیدپور با هنرمندان ترکیه‌ای باز می‌گردد

رضا رشیدپور با هنرمندان ترکیه‌ای باز می‌گردد

کانال تلگرام مووی پلات

اخیرا، اخباری مبنی بر بازگشت « رضا رشیدپور » به تلویزیون با عنوان مجری یک برنامه نوروزی که در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد، منتشر شده است.

«رضا رشیدپور» که سابقه‌ای طولانی در مجالسه‌ی اخبار و برنامه‌های تلویزیونی دارد، قرار است در یک برنامه‌ی نوروزی با مجموعه‌ای از ستارگان ترکیه‌ای، از جمله «ابراهیم تاتلیسس»، «الیاس یالچینتاش»، «عایشه گل جوشکون» و «ماهسون قرمیزی»، به گفت‌وگو بپردازد. این برنامه برای شبکه نمایش خانگی تهیه شده است.رضا رشیدپور با هنرمندان ترکیه‌ای باز می‌گردد

«رضا رشیدپور»، قرار بود در تابستان امسال با برنامه‌ای دیگر به تلویزیون بازگردد؛ اما اختلافاتی میان مدیران و برخی از مجریان صدا و سیما درباره‌ی این تصمیم پیش آمد. این اختلافات باعث شد که او تصمیم به ترک دنیای تلویزیون بگیرد و از آن به عنوان محیط کار خود خداحافظی کند.

رضا رشیدپور

این تصمیم او که با انتشار یک متن طولانی در اینستاگرام همراه بود، نشان از یک گام بزرگ در مسیر زندگی حرفه‌ای وی داشت. این تغییر مسیر ممکن بود نشانه‌ای از اعتراض یا عدم اتفاق نظرهای بین او و مدیران شبکه تلویزیونی باشد. به نظر می‌رسید «رشیدپور» تصمیم به ترک تلویزیون را جدی گرفته و تلاش می‌کرد که برای زندگی خود مسیری جدید انتخاب کند؛ اما در نهایت او به حرفه خود بازگشت.

«رضا رشیدپور» در سال 1392 به‌عنوان مجری برنامه‌های انتخاباتی حسن روحانی در تلویزیون حضور داشت و نقش مهمی در پویایی این برنامه‌ها ایفا کرد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان پخش سریال اهل هوا (اسامی بازیگران + داستان)

زمان پخش سریال اهل هوا (اسامی بازیگران + داستان) ۱۴۰۳

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *