سان برد آی‌مسیج پلتفرم اندروید باز می‌گردد

سان برد آی‌مسیج پلتفرم اندروید باز می‌گردد

« سان‌ برد »، از یک نرم‌افزار غیررسمی آی‌مسیج برای اندروید رونمایی و در ابتدا دعوت‌نامه‌هایی را برای افرادی که در فهرست انتظار قرار داشتند، ارسال کرد.

این نرم‌افزار در سال 2022 راه‌اندازی شد و مدیران وعده داده بودند که با سازگاری برای اندروید و حفظ اطلاعات شخصی کاربران، قرار است از خود برنامه‌ آی‌مسیج بهتر باشد؛ اما بعدها مشخص شد که آی مسیج پلتفرم اندروید ناامن بوده و خدماتش را برای بررسی مسائل امنیتی موقتا تعطیل کردند.سان برد آی‌مسیج پلتفرم اندروید

اکنون، «سان‌ برد» اعلام کرده است که طراحی قدیمی خود که از Firestore برای ذخیره‌ موقتی پیام‌ها استفاده می‌کرد، با یک طراحی جدید AV2 عوض شده است. این معماری جدید از RCS نیز پشتیبانی می‌کند و تاکید اصلی آن بر حریم خصوصی کاربران می‌چرخد.

با استفاده از معماری AV2، پیام‌های رمزگذاری‌ نشده هیچ‌گاه در دیتابیس ذخیره نمی‌شوند و برای مدت‌زمان محدودی در حافظه می‌مانند و فقط پیام‌های رمزگذاری‌شده در دیتابیس داخلی برنامه ذخیره می‌شوند.

سان برد آی‌مسیج پلتفرم اندروید

«سان‌ برد» اعلام کرده است که فایل‌ها در یک فضای ابری امن ذخیره شده و حداکثر تا 48 ساعت پس از ارسال یا دریافت،‌ به‌ طور‌ کامل از سرورهای آن حذف می‌شوند. همه ارتباطات از طریق پروتکل HTTPS یا MQTTS محافظت شده و پیام‌ها فقط در لحظه‌ی انتقال و در حافظه رمزگشایی می‌شوند.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

برنامه جدیدی با عنوان «کنسرتینو» به میزبانی علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشور، از 9 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *