سریال NCIS برای فصل 22 تمدید شد

سریال NCIS برای فصل 22 تمدید شد

شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس» (CBS)، سریال NCIS و The Neighborhood که دو سریال محبوب این شبکه هستند را برای فصل‌های بعدی خود در سال 2024-25 تمدید کرد.

این تمدید، سریال ان سی آی اس را به بیست و دومین فصل خود می‌آورد. همچنین، این خبر باعث تمدید فصل هفتم سریال The Neighborhood شد. هر دو برنامه، در حال حاضر دوشنبه‌ها از شبکه CBS پخش می‌شوند.سریال NCIS برای فصل 22 تمدید شد

سریال The Neighborhood، تا به امروز به طور میانگین 5.83 میلیون بیننده داشته و سومین اثر کمدی تلویزیونی است که این تعداد بیننده دارد. «ایمی رایزنباخ»، رئیس استودیوی CBS Entertainment در رابطه با تمدید این دو سریال گفت:

The Neighborhood و NCIS، بهترین تعریف از کمدی و درام شبکه ما هستند. آن‌ها داستان‌سرایی اصیل را با قلب، طنز و پویایی خانوادگی به تصویر می‌کشند. برای ما افتاخر است که آن‌ها را برای فصل بعدی تمدید کنیم.

سریال NCIS

NCIS، مدتهاست که سنگ بنای خط تولید فیلمنامه‌ای شبکه CBS بوده است. طبق اعلام این شبکه، این سریال هنوز به طور متوسط ​​12.9 میلیون بیننده چند پلتفرمی دارد. این نمایش به عنوان پایه و اساس یک فرنچایز تلویزیونی عمل می‌کند که همچنان برای CBS سوددهی مثبتی دارد. همچنین، این شبکه در حال حاضر NCIS: Hawaii را که اسپین آف این دنیا هستند را پخش می‌کند.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

برنامه جدیدی با عنوان «کنسرتینو» به میزبانی علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشور، از 9 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *