شاهرخ خان از تمایل خود برای بازی در سری فیلم‌های جیمز باند می‌گوید - گیمفا

شاهرخ خان از تمایل خود برای بازی در سری فیلم‌های جیمز باند می‌گوید

همیشه حدس و گمان‌های زیادی درباره اینکه چه کسی در سری فیلم‌های جیمز باند نقش آفرینی کند وجود داشته و به تازگی شاهرخ خان نیز برای بازی در نقش منفی ابراز علاقه کرده است.

شاهرخ خان اخیرا مصاحبه‌ای با CNN داشته و از او سوال شد که چرا تابحال در دوران کاری سی ساله‌اش در یک فیلم هالیوودی ایفای نقش نکرده است. او گفت که تابحال نقش خوبی به او پیشنهاد نشده است که بخواهد در فیلمی بازی کند. همچنین از او سوال شد که آیا دوست دارد در نقش جیمز باند بازی کند و او پاسخ داد که مایل است، اما برای آن نقش قدش زیادی کوتاه است. در ادامه نیز در پاسخ به اینکه دوست دارد نقش منفی بازی کند یا خیر، تمایل خود را نشان داد.

در سال‌های متعدد بازیگرهای بین‌المللی معروفی به عنوان شخصیت منفی سری فیلم‌های جیمز باند ایفای نقش کردند. در سری فیلم‌های جیمز باند دنیل کریگ شاهد نقش آفرینی مدس میکلسن، متیو آمالریک، خاویر باردم و کریستوف والتز بودیم. چقدر جالب می‌شود اگر که شاهرخ خان به گروه نقش منفی‌های جیمز باند اضافه شود. او حرفه خود را با بازی در نقش‌های ضد قهرمان آغاز کرد و به سرعت به یکی از بزرگترین بازیگر‌های رمانتیک نسل خود بین سال‌های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰ تبدیل شد. در سال‌های گذشته نیز بیشتر بازیگر فیلم‌های اکشن پرهزینه بوده که از آنها می‌توان به فیلم‌های Pathaan و Jawan اشاره کرد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

رسول صدرعاملی بعد از هفت سال دوری از کارگردانی، با فیلم «زیبا صدایم کن» بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *