اما استون

صحبت‌های اما استون پس از دریافت جایزه اسکار

کانال تلگرام مووی پلات

اما استون به خاطر نقش‌آفرینی خودش در فیلم Poor Things توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را کسب کند.

اما استون در مراسم اسکار ۲۰۲۴ موفق شد تا به خاطر نقش‌آفرینی در نقش اصلی در فیلم «بیچارگان» ساخته یورگوس لانتیموس جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خودش کند. این برای دومین بار است که اما استون در هفت سال گذشته جایزه اسکار را به دست می‌آورد.

اما استون در صحبت‌های خودش به هنگام دریافت جایزه اسکار که در ویدیوی زیر می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، نه تنها از بازیگران و عوامل سازنده فیلم «بیچارگان» تشکر کرده بلکه تشکر ویژه‌ای از کارگردان فیلم یعنی یورگوس لانتیموس برای دادن چنین نقشی به او کرده است.

یکی از نکات جالبی که برای اما استون اتفاق افتاد، خراب شدن لباسش بود و خود او نیز اشاره کرد که احتمالا هنگام اجرای آهنگ I’m Just Ken این اتفاق برای او رخ داده است. اما استون در سال ۲۰۱۷ به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم La La Land اولین جایزه اسکار خودش را به دست آورده بود.

این در حالی است که او برای نقش‌آفرینی در نقش‌های مکمل در فیلم Birdman و فیلم The Favourite نیز نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود. اما استون تاکنون پنج بار نامزد اسکار شده که چهار بار در دسته بازیگری و یک بار به عنوان تهیه‌کننده فیلم «بیچارگان» است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

بیوگرافی بازیگران سریال جزر و مد (تصاویر + داستان)

بیوگرافی بازیگران سریال جزر و مد (تصاویر + داستان)

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *