فیلم محبوب جشنواره چهل و یکم در شبکه خانگی | آغاز اکران آنلاین «جنگل پرتقال»

فیلم محبوب جشنواره چهل و یکم در شبکه خانگی | آغاز اکران آنلاین «جنگل پرتقال»

فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» به کارگردانی آرمان خوانساریان با بازی سارا بهرامی و میر سعید مولیان از دوشنبه ششم فروردین ماه وارد چرخه اکران آنلاین شد.

به گزارش مووی پلات، فیلم سینمایی «جنگل پرتغال» نخستین ساخته سینمایی آرمان خوانساریان است که به تهیه‌کنندگی رسول صدر عاملی در سال 1401 تولید شد و نخستین بار در جریان برگزاری جشنواره چهل و یکم فیلم فجر از آن رونمایی شد.

فیلم «جنگل پرتقال» از فیلم‌های محبوب جشنواره چهل و یکم بود، که از سوم آبان ماه سال گذشته اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرد. این فیلم در طول مدت اکران خود توانست با جذب 63 هزار و 490 مخاطب نزدیک به 3 میلیارد تومان فروش کند.

فیلم «جنگل پرتقال» با بازی سارا بهرامی و میر سعید مولویان وارد چرخه اکران آنلاین شد.
پوستر فیلم «جنگل پرتقال» که در اکران عمومی این فیلم از آن رونمایی شد.

فیلم جنگل پرتقال داستان معلمی به نام «علی بهاریان» و با نام هنری «سهراب بهاریان» است که در رشته نمایشنامه‌نویسی تحصیل کرده و حالا پس از سال‌ها بی‌کاری به تازگی در یک مدرسه به عنوان معلم ادبیات مشغول به کار شده است. معلمی آنچنان سختگیر که در عرض ۳ روز ۵ نفر را از کلاس اخراج می‌کند و حالا از طرف مدیر تهدید می‌شود که اگر تا ۲ روز دیگر مدرک تحصیلی‌اش را تحویل ندهد، عذرش را از مدرسه می‌خواهند! اینگونه است که آقای معلم علی‌رغم میل خود به شهر محل تحصیلش در «تنکابن» می‌رود و به این ترتیب فیلم بر بستر روایتگری این سفر پیگیری شده و با شکافتن شخصیت فرهیخته و معلم ادبیات، شخصیتی دیگر از او نمایان می‌شود که سال‌ها پیش در دانشگاه دختری عاشق‌پیشه را مورد آزار و اذیت قرار داده است و…

میر سعید مولویان، سارا بهرامی، رضا بهبودی بازیگران اصلی «جنگل پرتقال» هستند. این فیلم به شکل اختصاصی از پلتفرم «فیلیمو» پخش می‌شود.

منبع : www.filmnews.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

تصویر جدیدی از فیلم Deadpool & Wolverine منتشر شد - گیمفا

تصویر جدیدی از فیلم Deadpool & Wolverine منتشر شد

تصویر هنری جدیدی از فیلم مورد انتظار Deadpool & Wolverine به عنوان بخشی از فاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *