لوئیس همیلتون از رد پیشنهاد بازی در فیلم تاپ گان پشیمان است

لوئیس همیلتون از رد پیشنهاد بازی در فیلم تاپ گان پشیمان است

لوئیس همیلتون به تازگی اقرار کرده که با تماشای فیلم اکشن با بازی «تام کروز»، از رد کردن نقش در فیلم تاپ گان ماوریک پشیمان است.پشیمانی لوئیس همیلتون از رد پیشنهاد بازی در فیلم تاپ گان

راننده فرمول یک، در مصاحبه اخیر خود با مجله «GQ» فاش کرد که پس از دعوت «تام کروز» به صحنه فیلمبرداری فیلم Edge of Tomorrow در سال 2014 با او آشنا شد. آن دو به دوستی و ارتباط داشتن ادامه دادند که شامل پیام‌های تشویق کننده «همیلتون» توسط «کروز» در طول مسابقات بود.

سال‌ها پیش از اینکه Top Gun: Maverick واقعا به نتیجه برسد، «همیلتون» از «کروز» خواسته بود تا او را در دنباله فیلم Top gun انتخاب کند، اما «همیلتون» به دلیل مشغله کاری خود، از جمله مسابقه عنوان قهرمانی 2018 و همچنین عدم تجربه بازیگری، گفت که در نهایت این فرصت را از دست داد؛ اما بعدا با دیدن فیلم تاپ گان از تصمیم خود پشیمان شد.

لوئیس همیلتون

وی در این رابطه اظهار داشت:

اول اینکه من حتی یک درس بازیگری هم ندیده بودم و نمی‌خواستم کسی باشم که باعث افت این پروژه می‌شود و ثانیا، من واقعا وقتی نداشتم که به آن اختصاص دهم. وقتی فیلم را به من نشان دادند، پشیمان شدم و فکر کردم که من هم می‌توانستم در آن حضور داشته باشم.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

ساعت پخش سریال فاصله ها از شبکه آی فیلم + داستان و بازیگران

ساعت پخش سریال فاصله ها از شبکه آی فیلم + داستان و بازیگران

فاصله ها؛ سریالی با بازی دانیال حکیمی و شاهرخ استخری بود که زمان پخش در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *