مانگای کاپیتان سوباسا پس از 43 سال به اتمام رسید

مانگای کاپیتان سوباسا پس از 43 سال به اتمام رسید

مانگای کاپیتان سوباسا که انیمه آن در ایران با نام فوتبالیست‌ها پیخش می‌شد، محصولی از «تاکاهاشی یویچی» بود و بالاخره پس از 43 سال انتشار، به پایان رسید.

این مانگا که انیمه آن به عنوان فوتبالیست‌ها در ایران معروف است، با جذب بیش از 90 میلیون نسخه در بیش از 50 کشور و منطقه، جایگاه ویژه‌ای در جهان مانگا و کمیک دارد. این اپیک فوتبالی، از سال 1981 میلادی در مجله «Weekly Shonen Jump» منتشر شده و داستان پسر جوانی به نام «سوباسا اوزارا» و تلاش‌های او برای تبدیل شدن به یکی از برجسته‌ترین بازیکنان فوتبال دنیا را روایت می‌کرد.اتمام مانگای کاپیتان سوباسا

این مجموعه با جذابیت داستان‌های دراماتیک و ماجرایی خود، جمعیت بزرگی از طرفداران را به سوی خود جلب کرده است. در پایان این مانگا، شخصیت «سوباسا» از یک پسر 11 ساله تا یک بازیکن حرفه‌ای 22 ساله تحول یافت و در تیم ملی ژاپن در المپیک شرکت کرد.

«تاکاهاشی» اعلام کرده بود که با توجه به محدودیت‌هایی چون کاهش قدرت بدنی و تغییرات در خلاقیت به دلیل دیجیتال‌سازی، تصمیم به پایان دادن به داستان گرفته است.

مانگای کاپیتان سوباسا

نویسنده مانگای فوتبالیست ها قصد دارد که داستان‌های جدیدی از «سوباسا» را از طریق یک وب‌سایت منتشر کرده و از تابستان سال جاری میلادی، این فصل جدید از داستان «سوباسا» را آغاز می‌کند. این اقدام او می‌تواند باعث تعامل بیشتر او با طرفداران و ادامه دادن به داستان محبوب فوتبالیست‌ها، حتی اگر به شکل متفاوتی باشد، محسوب شود.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

اولین تصاویر فصل دوم سریال «The Last of Us» با بازی پدرو پاسکال و بلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *