نمرات اولیه فیلم Monkey Man منتشر شد

نمرات اولیه فیلم Monkey Man منتشر شد

فیلم Monkey Man یکی از مورد انتظارترین آثار سینمایی در سال 2024 است و اخیراً نمره اولیه آن توسط وب‌سایت‌های معتبر منتشر شد.

فیلم مرد میمونی توسط «یونیورسال»، این هفته در بیش از سه هزار سالن سینما اکران شده است. پس از فروش 1.4 میلیون دلاری در پنجشنبه شب، این فیلم با افتتاحیه 10.5 میلیون دلاری رو به رو خواهد بود. این فیلم نخستین فیلم بلند «دو پاتل» (کارگردان) است و توسط «یونیورسال» و «مانکی‌پا» تحت مدیریت «جردن پیل» خریداری شد. این فیلم با قراردادی کمتر از 10 میلیون دلار از استودیویی که ورشکسته شده بود تهیه گردید.نمرات اولیه فیلم Monkey Man

«پاتل» برای اکران مرد میمونی به جشنواره جنوب از جنوب غربی سفر کرده و نقدهای مثبتی دریافت نمود. تاکنون این فیلم امتیاز 87 از 100 در راتن تومیتوز را کسب کرد. فروش روز اول مرد میمونی با فیلم مرد شمالی (The Northman) از کارگردان «رابرت اگرز» که به افتتاحیه 12.2 میلیون دلاری رسید، قابل مقایسه است.

فیلم Monkey Man

Monkey Man تا به حال موفق شده از وب‌سایت Imdb نمره 7.8 از 10، از وب‌سایت راتن تومیتوز نمره 87 از 100 و از وب‌سایت متاکرتیک نمره 71 از 100 را دریافت کند. به نظر می‌رسد که این فیلم مورد پسند منتقدان و بینندگان سینما قرار گرفته و به احتمال زیاد موفقیت زیادی در باکس آفیس به همراه داشته باشد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

اولین تصاویر فصل دوم سریال «The Last of Us» با بازی پدرو پاسکال و بلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *