نویسنده سریال House of Cards به پروژه جنگ ستارگان جیمز منگولد پیوست

نویسنده سریال House of Cards به پروژه جنگ ستارگان جیمز منگولد پیوست

به تازگی خبری منتشر شده که در آن به پیوستن «بو ویلیمون»، نویسنده معروف خانه پوشالی به پروژه جنگ ستارگان جیمز منگولد اشاره می‌کند.

«بو ویلیمون»، خالق محبوب سریال خانه پوشالی، به عنوان نویسنده فیلمنامه جنگ ستارگان: طلوع جدای معرفی شده است. کارگردانی این فیلم را «جیمز منگولد» بر عهده دارد که منشاء نیرو را ردیابی می‌کند و 25000 سال قبل از هر رویداد دیگری از دنیای جنگ ستارگان که پیش‌تر دیده شده را نشان می‌دهد.پروژه جنگ ستارگان جیمز منگولد

«منگولد» در معرفی فیلم اینگونه توضیح داده است:

این فرصتی است برای گفتن کل داستان خودش، تولد نیرو. او از زمانی که برای اولین بار با «کتی کندی» درباره این پروژه صحبت کرد، توضیح می‌دهد که می‌خواهد میثاق‌ نامه‌ای شبیه به «بن هور» یا «10 فرمان» را درباره تولد نیرو ایجاد کرده و از کجا آمدن و چگونگی پیدایش آن را بررسی کند.

پروژه جنگ ستارگان جیمز منگولد

«ویلیمون» پیش تر سریال Andor و فیلم مری ملکه اسکاتز را نویسندگی کرده است. «بو ویلیمون» توسط «WME» و «Schreck Rose» نمایندگی شده و این فیلمنامه اولین تلاش او در دنیای جنگ ستارگان نیست. باید ببینیم «بو ویلیمون» چگونه توانایی‌های خود را در پروژه جدید جنگ ستارگان «جیمز منگولد» اجرا می‌کند و آیا می‌تواند نظر منتقدان و مخاطبان خود را جلب کند یا نه.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

اولین تصاویر فصل دوم سریال «The Last of Us» با بازی پدرو پاسکال و بلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *