نیکولاس کیج تایید کرد که برای حضور در سریال لایو اکشن Spider-Man Noir صحبت‌هایی داشته است - گیمفا

نیکولاس کیج تایید کرد که برای حضور در سریال لایو اکشن Spider-Man Noir صحبت‌هایی داشته است

نیکولاس کیج به تازگی تایید کرد که صحبت‌هایی برای حضور در سریال لایو اکشن داشته است.

او در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse صداپیشگی نسخه نوآر پیتر پارکر را برعهده داشت و به نظر می‌آید با او صحبت‌هایی انجام شده که بار دیگر در این نقش ظاهر شود. نویسنده و تهیه‌کننده این سریال به نظر اورِن اوزیل خواهد بود.

نیکولاس کیج گفت که علاقه‌اش به این شخصیت بر کسی پوشیده نیست و صحبت‌هایی در این باره صورت گرفته است. همچنین او گفت که این شخصیت نوآر می‌تواند ترکیبی از بازیگران دوران طلایی همچون ادوار جی، رابینسون (Key Largo)، جیمز کاگنی (The Public Enemies) و همفری بوگارت (The Maltese Falcon) باشد.

کیج در اینباره گفت:

می‌توانم اجراهای مورد علاقه‌ام از دوران طلایی مثل بوگارت و کاگنی را با این شخصیت ترکیب کنم که اکثرا آن را یکی از شاهکارهای استن لی می‌دانند. البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست و فقط صحبت‌هایی در اینباره انجام شده است.

ورایتی که برای بار اول این خبر را کار کرد، شرح داد که این سریال لایو اکشن بدون عنوان، قهرمان پیرتر و تلخ‌تری را در دهه ۳۰ میلادی نیویورک به تصویر می‌کشد. گفته شده که این سریال تنها در جهان خودش روایت می‌شود و پیتر پارکر شخصیت اصلی نخواهد بود.

شخصیت Spider-Man Noir در سال ۲۰۰۹ خلق شد و داستان نسخه‌ای سیاه‌پوش و شکسته از پیتر پارکر را روایت می‌کند که علیه سیاستمدارها و پلیسهای فاسد و همچنین جنایتکارهایی مثل نورمن آزبورن در دوران رکود بزرگ، مبارزه می‌کند.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

رسول صدرعاملی بعد از هفت سال دوری از کارگردانی، با فیلم «زیبا صدایم کن» بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *