پایان فیلم تلماسه چگونه رقم می خورد ؟ + همه چیز درباره پایان متفاوت Dune

پایان فیلم تلماسه چگونه رقم می خورد ؟ + همه چیز درباره پایان متفاوت Dune

کانال تلگرام مووی پلات

با نزدیک‌شدن به اکران فیلم تل ماسه – Dune: Part Two، در یک مصاحبه دنیس ویلنوو در کنار بازیگران فیلمش، تیموتی شالامه (پل آتریدس) و زندایا (چانی) درباره احتمال اکران فیلم “Dune: Part III” صحبت کرده‌اند.

ویلنوو توضیح داد که خط داستانی آینده فیلم “Dune: Part Two” نسبت‌به رمان فرانک هربرت، که سری “Dune” براساس آن اقتباس شده‌اند، با داستانی تیره‌تر و تراژیک‌تر به پایان می‌رسد.

این فیلم که انتظار می‌رود از بهترین فیلم های 2024 باشد، به احتمال زیاد براساس گفته عوامل 15اسفند 1402 منتشر می‌شود. در ادامه به بررسی جزئیات بیشتری از این مقاله می‌پردازیم. برای مطالعه تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

پایانی تراژیک‌تر از کتاب قرار است شما را شگفت‌زده کند

ویلنوو اظهار داشته است:

من فکر می‌کنم اقتباس فیلم تراژیک‌تر از کتاب است. قسمت دوم فیلم به‌خوبی به پایان می‌رسد؛ اما در خط داستانی قسمت سوم، وقایع تکمیل می‌شوند که یک پل میان قسمت دوم و سوم ایجاد می‌کنند.

آیا تلماسه – Dune سه گانه خواهد داشت ؟

dune part 2 director heartbreaking ending1 1

این اظهارات ویلنوو توسط ستاره اصلی فیلم، تیموتی شالامه، حمایت شده است. شالامه درباره چگونگی حضور ویلنوو در سه‌گانه فیلم “Dune”، یکی از بهترین فیلم های علمی تخیلی سال‌های اخیر، صحبت کرد و گفت:

این ایده من را بسیار هیجان‌زده می‌کند. اگر زمان و فرصت برای تکمیل داستان فرا برسد، فکر می‌کنم همه ما در مورد آن بسیار مشتاق هستیم.

زندایا نیز افزوده است:

دنیس یک هنرمند است و دوست ندارد تا زمانی‌که متوجه چیزی نشده است آن را به اشتراک بگذارد. بنابراین هر زمان که او آماده باشد، همه ما مشتاقانه آماده شنیدن دیدگاه او هستیم.


درباره هنرپیشگان این اثر و بازیگران جدیدی که با آن اضافه شده‌اند در مقاله بیوگرافی بازیگران تلماسه بیشتر مطالعه کنید.


ویلنوو به‌طور مداوم علاقه خود را به ساخت قسمت سوم از مجموعه “Dune”، اقتباس از رویدادهای کتاب “Dune: Messiah” نوشتهٔ فرانک هربرت، نشان داده است.

کانال تلگرام مووی پلات

در یک مصاحبه با مجله “Empire”، ویلنوو به آرزوی خود برای ساخت یک سه‌گانه اشاره کرد و اظهار داشت که برنامه‌های اولیه برای ساخت فیلم سوم وجود دارد. ویلنوو در مصاحبه با رسانه‌های کره جنوبی کار روی فیلمنامه “Dune: Messiah” را تأیید کرد، اگرچه هنوز تکمیل نشده است.

بااین‌حال، ویلنوو قبل‌از شروع ساخت فیلم سوم، به امکان کار روی پروژه دیگری اشاره کرده است. موفقیت فیلم آینده “Dune: Part Two” بر ساخت سومین فیلم “Dune” تأثیر خواهد داشت، اگرچه مجموعه سینمایی “Dune” قبلاً با مجموعه تلویزیونی پیش‌درآمد “Dune: Prophecy” گسترش یافته است.

همچنین ویلنوو در مورد تفاوت‌های تغییر لحن بین پایان کتاب و پایان فیلم “Dune: Part 2” صحبت کرده است؛ اما کارگردان قبلاً تمایل خود را برای نزدیک‌تر ماندن به کتاب‌ها تا حد امکان اعلام کرده و اظهار داشت:

وقتی درحال ساخت یک اقتباس هستید، خرابکاری شما همه‌چیز را تغییر خواهید داد؛ اما از ابتدا به گروه، استودیو و بازیگران گفتم: کتاب مقدس است. ما تا حد امکان به داستان کتاب پایبند خواهیم بود. من می‌خواهم افرادی که کتاب را دوست دارند، احساس کنند که ما یک دوربین در ذهنشان گذاشته‌ایم.

*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.

منبع : vido.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

جاش گاد کریس فارلی پل والتر هاوزر

فیلم بیوگرافی کریس فارلی به کارگردانی جاش گاد ساخته می‌شود

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *