31 ژانویه آخرین برنامه شبکه من و تو پخش خواهد شد

31 ژانویه آخرین برنامه شبکه من و تو پخش خواهد شد

در یک اعلامیه، شبکه من و تو اعلام کرد که در تاریخ 22 بهمن 1402 قصد دارد در صورت ادامه بحران مالی، آخرین برنامه خود را پخش کند و پس از آن تعطیل شود.

چندی پیش، شبکه ماهواره ای من‌ و تو اعلام کرد که به دلیل مشکلات مالی، قصد دارد به طور دائمی تعطیل شود. در بیانیه‌ای که این شبکه منتشر کرد، آمده است:

تلاش‌های ما همواره در جهت ترقی، رعایت اصول و ارزش‌های جامعه ایران بوده است؛ اما مشخصاً ادامه فعالیت شبکه تلویزیونی من‌وتو امکان‌پذیر نیست. ما به آینده بسیار خوش‌بین هستیم و معتقدیم که این شبکه در آینده می‌تواند الهام‌بخشی برای ایده‌های تازه در رسانه و روایتگری باشد.31 ژانویه آخرین برنامه شبکه من و تو پخش خواهد شد

در این بیانیه، تمرکز اصلی بر روش‌هایی است که مدیران من‌وتو در طی چهارده سال فعالیت شبکه برای به درآمد رسیدن انجام دادند و با اینکه نتوانستند به موفقیت در این زمینه دست یابند، تصمیم به تعطیلی شبکه گرفته و اعلام کرده‌اند که در حال مذاکره با کارکنان شبکه هستند.

شبکه من و تو

شبکه من و تو

شبکه من‌وتو که در واقع از سال 2010 شروع به فعالیت کرده بود. مدیران شبکه اعلام نکردند که در طی این چهارده سال، منابع درآمد شبکه از کجا تأمین می‌شد و چرا در حال حاضر با مشکلات مالی مواجه شده‌اند.

با انتشار این اطلاعیه، مدتی شاهد اظهارات غمگین مجریان و هنرمندان این شبکه در برنامه‌های تلویزیون و همچنین در صفحات شبکه‌های اجتماعی آن‌ها بودیم و به نظر می‌رسید که همه‌چیز مربوط به تعطیلی این شبکه است.

 

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

بازگشت خالق «من ترانه 15 سال دارم» بعد از هفت سال به عرصه کارگردانی | پروانه ساخت صادر شد؛ صدرعاملی با «زیبا صدایم کن» می‌آید

رسول صدرعاملی بعد از هفت سال دوری از کارگردانی، با فیلم «زیبا صدایم کن» بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *