ابزار رسمی مادسازی بازی Baldur’s Gate 3 در سپتامبر منتشر خواهند شد - گیمفا

ابزار رسمی مادسازی بازی Baldur’s Gate 3 در سپتامبر منتشر خواهند شد

طبق گفته استودیوی لاریان (Larian Studios)، ابزار رسمی مادسازی بازی Baldur’s Gate 3 با به‌روزرسانی جدید وارد آلفای خصوصی شده و نسخه کامل آن تابستان امسال منتشر خواهد شد.

کانال تلگرام مووی پلات

 

با وجود مقدار محتوای بسیار زیاد بازی Baldur’s Gate 3، استودیوی لاریان همچنان قصد دارد با به‌روزرسانی‌ها، محتوای جدید به این اثر اضافه کند. این استودیو پیش‌تر خبر از عرضه ابزار رسمی مادسازی داده بود و اکنون اطلاعات بیشتری درباره انتشار آن ارائه شده است.

آپدیت شماره هفت بازی Baldur’s Gate 3 در ماه سپتامبر (شهریور یا مهر) منتشر خواهد شد. به همراه این آپدیت، ابزار مادسازی و یک پایان جدید به بازی خواهند آمد. استودیوی لاریان قصد دارد طی دو مرحله، این ابزار را تست کند. آلفای خصوصی این ابزار امروز آغاز شد و یک بتای خصوصی نیز برای ماه جولای در نظر گرفته شده است. استودیوی لاریان در اطلاعیه‌ مربوط چنین گفته است:

طی تابستان پیش‌رو، با کمک نظرات شما می‌خواهیم به‌روزرسانی شماره هفت را برای عرضه در سپتامبر آماده کنیم. تا آن موقع، برنامه‌های زیادی برای Baldur’s Gate 3 در نظر داریم، از جمله سالگرد انتشار بازی. همچنین کار بر ویژگی‌هایی مانند حالت Photo Mode و کراس‌پلی ادامه دارد.

به گفته استودیوی لاریان، ساختن ماد برای بازی تنها در رایانه‌های شخصی ممکن است. سازندگان مادها می‌توانند در هنگام توسعه، خودشان پلتفرم‌های مقصد را تعیین کنند.

در رایانه‌های شخصی، پیش از انتشار هر ماد مواردی مانند قوانین سرویس (Terms of Service) و بهینه بودن ماد بررسی خواهد شد. در صورت انتشار ماد برای کنسول‌ها، یک پروسه برای تایید کراس‌پلی برای مادهای مدنظر نیز انجام می‌شود. همه مادهای رایانه‌های شخصی برای نسخه‌های کنسولی بازی منتشر نخواهند شد، اما ما راهنماهایی برای قوانین انتشار ماد و محتوا ارائه خواهیم کرد تا پشتیبانی از کامیونیتی ماد به خوبی پیش برود.

بازی Baldur’s Gate 3 در حال حاضر بر روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *