استودیوی People Can Fly ظاهراً در حال ساخت یک بازی جدید Gears of War مبتنی بر PvP است

استودیوی People Can Fly ظاهراً در حال ساخت یک بازی جدید Gears of War مبتنی بر PvP است

اطلاعات و شواهد جدید منتشر شده نشان می‌دهد که احتمالاً استودیوی People Can Fly روی توسعه‌ی بازی جدید Gears of War با تمرکز بر PvP کار می‌کند.

کانال تلگرام مووی پلات

با توجه به لیست‌های شغلی منتشر شده برای سمت طراح ارشد مرحله در People Can Fly، به نظر می‌رسد این استودیو با همکاری مایکروسافت بر روی یک شوتر PvP کار می‌کند که نشان می‌دهد ممکن است یک اسپین آف کاملاً جدید از سری Gears of War باشد.

طبق این لیست، استودیوی مذکور حال کار بر روی یک بازی با عنوان آزمایشی Project Maverick با همکاری مایکروسافت است. این پروژه یک بازی AAA معرفی نشده است که توسط تیم‌های اروپایی و آمریکای شمالی این استودیو دست توسعه قرار دارد و برای ساخت آن از Unreal Engine 5 استفاده می‌شود.

از داوطلبان این موقعیت انتظار می‌رود که در طراحی مرحله، هم در عمل و هم تئوری (مسیرها، خطوط دید، فواصل درگیری) تجربه داشته باشند. همچنین انتظار می‌رود که آن‌ها در ژانر شوتر و ایجاد نقشه‌های PvP با تجربه باشند. همه این موارد به سوی یک اسپین آف جدید Gears of War است که بر روی بخش چند نفره، به ویژه PvP تمرکز دارد.

استودیوی People Can Fly با فرنچایز Gears of War غریبه نیست. این توسعه‌دهنده قبلاً روی Gears of War: Judgment کار کرده است. بازی مذکور در سال برای Xbox 360 منتشر شد و پیش‌درآمدی بر این مجموعه محسوب می‌شود. این استودیو همچنین سابقه‌ی توسعه‌ی بازی‌های Outriders، BulletStorm و Painkiller را در کارنامه‌ی خود دارد.

از سوی دیگر طبق گزارش‌های قبلی، استودیوی The Colition روی توسعه نسخه‌ی جدید Gears of War کار می‌کند.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *