استودیو بازیسازی Deviation Games تعطیل شد

استودیو بازیسازی Deviation Games تعطیل شد

بعد از مدت‌ها کشمکش، طبق آخرین اخبار منتشر شده از منابع معتبر، به‌نظر می‌رسد که استودیو Deviation Games در حال حاضر تعطیل شده است.

این استودیوی مستقل، ابتدا توسط توسعه‌دهندگان سابق بازی Call of Duty تأسیس شده بود. برخی از اعضای این تیم، پیام‌هایی را در پروفایل لینکدین خود منتشر کرده‌اند که نشان‌دهنده تعطیلی شرکت Deviation Games در جمعه هفته گذشته است.استودیو Deviation Games تعطیل شد

در زمان نوشتن این متن، «الک هانستاد»، هنرمند ارشد و «اندرو کارول»، مهندس رابط کاربری این مجموعه اعلام کرده‌اند که به دنبال فرصت‌های شغلی جدید می‌گردند. «هانستاد» در پروفایل لینکدین خود نوشت:

بعد از تعطیلی Deviation Games در جمعه‌ای که گذشت، به صورت جدی به دنبال فرصت‌های شغلی جدید در زمینه‌ی حرفه‌ی خودم هستم.

«اندرو کارول» نیز گفت:

بعد از تعطیلی Deviation Games، دوباره به دنبال فرصت‌های جدید می‌گردم. بسیار غمگین هستم؛ زیرا به تازگی در این موقعیت قرار گرفته بودم و آن‌ها گروه فوق‌العاده‌ای هستند. زمانی که با آن‌ها بودم، بسیار کوتاه بود.

استودیو Deviation Games

استودیو بازیسازی Deviation Games ، از زمان تأسیس خود در سال 2021، دورانی مملو از تحولات مختلف را تجربه کرده است. یکی از بنیان‌گذاران این استودیو، «جیسون بلوندل»، در سال 2022 از این شرکت جدا شد.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که در ماه مه 2023، بازی اصلی این استودیو که یک عنوان سرویس محور برای PS5 بود، لغو شد. همچنین، استودیو با مشکلات دیگری نیز از جمله اخراج کارکنان در سال گذشته روبرو بوده است.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *