اشاره یک خرده‌فروشی به عرضه Nintendo Switch 2 در سال 2024

اشاره یک خرده‌فروشی به عرضه Nintendo Switch 2 در سال 2024

یک خرده‌فروشی ژاپنی پیشاپیش کنسول معرفی نشده Nintendo Switch 2 را با یک بازه‌ی زمانی عرضه در سال ۲۰۲۴ فهرست کرده است.

کانال تلگرام مووی پلات

خرده‌فروشی مذکور Meccha Japan نام دارد و لیست جدیدی را برای کنسولی به نام Nintendo Switch 2 به همراه یک بازه‌ی زمانی عرضه در سال ۲۰۲۴ منتشر کرده است. تاریخ انتشار ذکر شده ۳۱ دسامبر ۲۰۲۴ است که معمولاً این تاریخ انتشار واقعی نیست و به عنوان پیش‌فرض در نظر گرفته می‌شود.

به نظر می‌رسد عرضه‌ی کنسول بعدی نینتندو در سال جاری میلادی درست باشد، زیرا معمولاً خرده‌فروشان از قبل در این زمینه توسط سازنده مطلع می‌شوند. در هر صورت، فعلاً راهی برای دانستن قطعی وجود ندارد. با این حال، اظهارات قبلی نینتندو و همچنین شایعات قویاً نشان می‌دهد که عرضه‌ی کنسول مذکور در سال ۲۰۲۴ احتمالاً دقیق است.

شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، رییس نینتندو، در طی مصاحبه‌ی اخیر خود با Nikkei اظهار داشت که تمرکز ایت شرکت برای سال مالی جاری منتهی به مارس ۲۰۲۴ روی سوییچ است و در سال مالی آینده که در مارس ۲۰۲۵ پایان می‌یابد به پشتیبانی از این کنسول ادامه خواهد داد. بیانیه فوروکاوا به طور ضمنی نشان می‌دهد که کنسول جانشین سوییچ به تمرکز اصلی نینتندو در سال ۲۰۲۴ تبدیل خواهد شد. بنابراین انتظار می‌رود این کنسول در همان سال با مجموعه‌ای از بازی‌ها عرضه شود که هنوز مشخص نشده‌اند.

علاوه بر این، یوتیوبر Nate The Hate اخیراً جزئیات ادعایی مربوط به زمان‌بندی رونمایی از Nintendo Switch 2 را به اشتراک گذاشته است. او اشاره کرد که زمان معرفی کنسول بعدی نینتندو پس از سال مالی فعلی این شرکت که در ۳۱ مارس ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد، رخ خواهد داد.

طبق گفته‌ی بخش تایوان Economic Daily، نینتندو امسال کنسول بعدی خود را عرضه خواهد کرد. با این حال، به دلیل محدودیت‌هایی مانند تورم جهانی، این کنسول جدید با قیمت ۱۰۰ دلار بیشتر از نینتندو سوییچ و با قیمت ۴۰۰ دلار به فروش می‎‌رسد. همچنین نظرسنجی اخیر انجام شده توسط GDC نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان بازی در حال حاضر روی عناوین Nintendo Switch 2 کار می‌کنند.

نظر شما در این باره چیست؟


منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *