بازی‌‌های Baldur’s Gate 3 ،Starfield و Hogwarts Legacy در سال 2023 بیشترین دقیقه بازی را در استیم داشتند

بازی‌‌های Baldur’s Gate 3 ،Starfield و Hogwarts Legacy در سال 2023 بیشترین دقیقه بازی را در استیم داشتند

بازی Starfield و Baldur’s Gate 3 و Hogwarts Legacy، از عناوین بسیار پرطرفدار در سال 2023 هستند و بیشترین دقیقه بازی را در استیم داشتند.

کانال تلگرام مووی پلات

«استیم» (Steam) لیست سالانه‌اش را منتشر کرده و بازی‌هایی که بیشترین درآمد را در این فروشگاه دیجیتال به دست آوردند، رتبه‌بندی شده‌اند. امسال نیز عناوین معروفی همچون Baldur’s Gate 3 و Starfield به صورت مکرر در صدر جداول قرار گرفتند.بازی Starfield در میان بهترین بازی‌های 2023 در استیم

شرکت «ولو» فهرست‌های سالانه‌اش را به هفت دسته تقسیم کرده و نکته عجیب این است که این شرکت بازی‌ها را به ترتیب رتبه‌بندی نمی‌کند. به‌جای آن، بهترین بازی‌ها به چهار دسته پلاتین، طلایی، نقره‌ای و برنز تقسیم می‌شوند.

Baldur’s Gate و Starfield و بازی Hogwarts Legacy و نسخه دوم Sons of the Forest تنها عناوین جدید امسال هستند که در دسته پلاتین در بخش‌های پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین قرار گرفتند. بازی‌هایی که بیش از 300 هزار بازیکن به صورت همزمان در پلتفرم استیم داشته‌اند، شامل عناوینی مانند Destiny 2، PUBG، Counter-Strike 2، Apex Legends، Dota 2، Lost Ark و Goose Goose Duck هستند.

بازی Starfield

بازی Baldur’s Gate به‌طور خاص در تمام جداول رتبه اول را دارد و در تمام گروه‌ها به‌جز بهترین بازی‌های VR عملکرد فوق العاده‌ای داشته است. Starfield همچنین ورود قابل توجهی داشته و در لیست بازی‌های پرطرفدار و دستگاه‌های Steam Deck جایگاه خوبی دارد. مایکروسافت امیدوار است که این پیشرفت ادامه داشته باشد. فروش زمستانی استیم هنوز ادامه دارد و تخفیف‌هایی بر روی چندین بازی و عناوینی که ویژگی‌های منحصر به فردی دارند، اعمال می‌شود.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *